تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 فرانسه با برتري برابر نيجريه به مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني صعود کرد.فرانسه و نيجريه در ورزشگاه ناسيونال شهر برزيليا به مصاف هم رفتند که اين ديدار با برتري دو بر صفر خروس‌ها به پايان رسيد.

برخلاف انتظار نيجريه بازي را بهتر شروع کرد و در دقيقه 18 توسط امه‌نيکه به گل رسيد اما داور آن را آفسايد اعلام کرد. جدي‌ترين موقعيت فرانسه را پوگبا در دقيقه 22 از دست داد که ضربه او را ان‌ياما به خوبي دفع کرد تا نيمه نخست با تساوي بدون گل به پايان برسد.

در نيمه دوم اونازي هافبک نيجريه به دليل مصدوميت شديد زمين مسابقه را ترک کرد. پس از اين مصدوميت فرانسوي‌ها توپ و ميدان را در اختيار گرفتند. کريم بنزما در دقيقه 70 مي‌توانست تيمش را جلو بيندازد اما ضربه او را مدافعان نيجريه از روي خط دروازه بيرون کشيدند. متئو والبوئنا در دقيقه 77 ديرک دروازه نيجريه را به لرزه درآورد تا عقاب‌هاي آفريقا جان سالم به در ببرند.

سرانجام قفل دروازه نيجريه در دقيقه 80 باز شد. ضربه سر پل پوگبا باعث شد تا خروس‌ها با يک گل از حريف خود جلو بيفتند. در ادامه مدافع نيجريه در دقيقه‌هاي اضافي پايان نيمه دوم به اشتباه دروازه تيم خودي را باز کرد تا نيجريه دست از تلاش بردارد و خود را تسليم شده بداند.

به اين ترتيب فرانسه با برتري دو صفر برابر نيجريه به مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني صعود کرد. اين تيم در مرحله بعد بايد با برنده ديدار آلمان و الجزاير روبه‌رو شود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد