تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

تیم ملی فوتبال آلمان با شکست یک بر صفر آرژانتین در فینال جام جهانی 2014 برزیل به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها رسید و پاداش‌هایی هم به بازیکنان این تیم تعلق گرفت، در این میان مسعوت اوزیل تصمیم گرفت تا پاداش خود را به کودکان برزیلی بیمار اهدا کند.اوزیل پیش از شروع این تورنمنت هزینه عمل جراحی 11 کودک برزیلی را تقبل کرده بود ولی حالا با قهرمانی ژرمن‌ها و پاداشی که عایدش شده وی هزینه عمل جراحی 12 کودک دیگر را به نیت تعداد ترکیب 23 نفره آلمان تقبل کرد.

هافبک آرسنال در صفحه شخصی «فیسبوک» خود نوشت: قبل از جام جهانی، از عمل جراحی 11 کودک بیمار حمایت کردم. حالا با قهرمانی آلمان در جام جهانی که حاصل تلاش 11 نفره نبود و کل تیم در آن سهیم بودند این تعداد را به عدد 23 افزایش می‌دهم. این تشکر شخصی من از میهمان‌نوازی شما مردم برزیل است.

هر کدام از اعضای تیم ملی آلمان پس از شکست آرژانتین در فینال جام بیستم 300 هزار یورو پاداش گرفتند که ستاره مسلمان آرسنال این رقم را به مؤسسه خیریه «BigShoe Project» اهدا کرد. هدف این مؤسسه کمک به کودکان بیمار و تنگدستی است که نیاز به درمان دارند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد