تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 سرمربي چلسي پس از کسب رتبه سوم در پايان فصل اعلام کرد به دست آوردن اين رتبه براي او يک درام به شمار نمي‌رود.چلسي در هفته سي و هشتم ليگ برتر انگليس موفق شد در خانه کارديف سيتي دو بر يک به پيروزي برسد.

در اين ديدار کريگ بلمي در دقيقه 15 براي کارديف گل زد اما آندره شورله 73 و فرناندو تورس 75 دو بار براي چلسي گلزني کردند تا تيمشان را به پيروزي برسانند. آبي‌هاي لندن با اين نتيجه 82 امتيازي شده و فصل را در جايگاه سوم به پايان رساندند. کارديف هم که هفته گذشته سقوطش به دسته پايين‌تر مسجل شده بود با 30 امتياز قعر جدول را از آن خود کرد.

ژوزه مورينيو در مورد اين ديدار گفت: کسب رتبه سوم جدول نمي‌تواند يک درام باشد. در فصلي که همه چيز به يک باره عوض شد بايد اين رتبه‌ را بپذيريم. مقابل کارديف هم خيلي خوب بوديم و شايسته پيروزي، به خصوص در نيم ساعت پاياني ديدار بايد گل‌هاي بيشتري هم مي‌زديم. همچنان بايد روند رو به رشدمان را حفظ کنيم. بازيکنان جوان را در پُست‌هاي حساس قرار دادم تا خلاقيت آنها را ببينم. از همه‌شان راضي هستم.

مورينيو افزود: بازيکناني با غريزه گلزني مي‌خواهم زيرا مي‌خواهم تيمي داشته باشم که از هر موقعيتش گل بسازد. باشگاه هم براي اينکه بتواند بازيکنان خوبي به تيم بياورد تلاش مي‌کند. فرناندو تورس هم در برنامه‌هاي فصل آينده من قرار دارد. او بازيکن خوبي است. او زياد گل نمي‌زند اما کارهايي که براي تيم انجام مي‌دهد را دوست دارم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد