تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 شماره پيراهن اسطوره آرژانتيني نراتزوري به فهرست شماره‌هاي ماندگار تاريخ اين تيم خواهد پيوست.گروهي از رسانه‌هاي ايتاليايي اعلام کردند باشگاه اينتر هفته آينده و در پايان فصل جاري رقابت‌هاي سري A، قصد دارد همزمان با خداحافظي خاوير زانتي با دنياي بازيگري پيراهن شماره 4 او را هم بازنشسته کند.

به نقل از تک گل، زانتي يکشنبه هفته جاري در ديدار اينتر و لاتزيو آخرين بازي خود را در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا براي نراتزوري انجام داد و هفته آينده با پايان ليگ دسته اول فوتبال ايتاليا کفش‌هايش را آويزان خواهد کرد.

روزنامه کوريره دلواسپورت اعلام کرد به همين مناسبت باشگاه اينتر قصد دارد به احترام زانتي 40 ساله و براي تجليل از زحمات 19 ساله او در نراتزوري که در اين مدت بيش از 857 بازي انجام داد، پيراهن شماره 4 خود را از اين پس تنها در موزه باشگاه به نمايش گذاشته و آن را به هيچ يک از بازيکنان نراتزوري ندهد.

اينتر پيش از اين هم شماره 3 خود را به احترام جاچينتو فاکتي، اسطوره فقيد خود از فهرست شماره‌هاي قابل استفاده‌اش خط زده بود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد