تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 آرژانتين موفق شد با نتيجه 4 بر 2 آلمان را شکست دهد و انتقام شکست فينال جام جهاني اخير را از ژرمن‌ها بگيرد.امشب چند بازی دوستانه بین تیم‌های ملی فوتبال در اقصی نقاط جهان برگزار شد که در مهم‌ترین آنها آلمان میزبان آرژانتین بود.این دو تیم در شهر دوسلدورف و در مقابل دیدگان 45000 نفر به مصاف هم رفتند که در پایان آرژانتین موفق شد میزبان را با نتیجه 4 بر 2 شکست دهد و انتقام شکست یک بر صفر در فینال جام جهانی اخیر را از ژرمن‌ها بگیرد.

پیش از شروع این بازی از فیلیپ لام، مرته‌ساکر و کلوزه تقدیر شد. این سه بازیکن بعد از پایان جام جهانی خداحافظی خود را از بازی‌های ملی اعلام کرده بودند.
غایب بزرگ این بازی لیونل مسی بود که در مسابقه اخیر بارسلونا دچار آسیب‌دیدگی شده است.

نیمه اول بازی روان و تماشاگرپسندی را از دو تیم شاهد بودیم اما آرژانتین در مجموع موقعیت‌های بیشتری داشت و بازیکنان این تیم توانستند بارها دروازه نویر را تهدید کنند. در این نیمه آگوئه‌رو در دقیقه 20 و  لامه‌لا در دقیقه 37 برای آرژانتین موفق به گلزنی شدند. در نهایت نیمه اول با نتیجه 2 بر صفر به سود آلبی‌سلسته خاتمه یافت.

با شروع 45 دقیقه دوم شاهد حضور رومان وایدن‌فلر سنگربان بروسیا دورتموند درون دروازه آلمان بودیم. اما او هم در این نیمه دو گل دریافت کرد. فدریکو فرناندز و آنخل دی‌ماریا زننده گل‌های آرژانتین بودند. بعد از این دو گل، بازی برای دقایقی از تب و تاب افتاد و آلبی‌سلسته احتیاط را چاشنی کار کرد، اما ژرمن‌ها دست از تلاش برنداشتند و توانستند توسط آندره شورله و ماریو گوتسه دو گل از گل‌های خورده را جبران کنند. اما درنهایت بازی با نتیجه 4 بر 2 به سود آرژانتین به پایان رسید.
 
ترکیب آلمان:
مانوئل نویر، گروس‌کرویتس، گینتر، هودس، دورم، کرامر، تونی کروس، شورله، رویس، دراکسلر، ماریو گومز

ترکیب آرژانتین:
رومرو، زابالتا، فدریکو فرناندز، دمیکلیس، روخو، پرز، ماسکرانو، بیگلیا، لامه‌لا، آگوئه‌رو، آنخل دی‌ماریا

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد