تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

بارسلونا در ديداري خارج از خانه موفق شد با نتيجه پرگل 5-0 مقابل لوانته به پيروزي دست پيدا کند.در دیداری که در آن لیونل مسی یک ضربه پنالتی از دست داد، شاگردان لوئیز انریکه موفق شدند با یک پیروزی پرگل و دلچسب دست پیدا کنند.

در 30 دقیقه ابتدایی بازی، لوانته توانست نمایش پایاپایی مقابل بارسا ارائه بدهد و حتی موقعیت های خطرناکی هم روی دروازه میهمان پرقدرتش ایجاد کرد اما پس از آن، نوبت بارسا بود که کاملا برتری اش را به حریف دیکته کند.
گل اول را نیمار روی یک پاس دیدنی از مسی به ثمر رساند و تنها سه دقیقه بعد، ستاره آرژانتینی می توانست نام خود را در جدول گلزنان ثبت کند. اما او ضربه پنالتی اش را از دست داد.
ولی بارسا در همان نیمه اول، به گل دوم رسید. این ایوان راکیتیچ بود با یک ضربه تماشایی، حساب کار را 2-0 کرد. در ابتدا نیمه دوم، مسی بار دیگر در نقش گلساز ظاهر شد و این بار ساندرو روی پاس او، گل سوم را زد .
در دقیقه 64، پدرو حساب کار را 4-0 کرد و سرانجام در دقیقه 77، مسی مزد بازی خوبش را گرفت و با زدن گل پنجم، جشنواره گل بارسا را تکمیل کرد.
نکته جالب این پیروزی، بسته ماندن دوباره دروازه بارسا بود. آبی و اناری ها در پایان هفته چهارم با 11 گل زده و بدون گل خورده، با اقتدار در صدر قرار دارند و باید دید این روند ادامه پیدا خواهد کرد یا خیر.

نتایج سایر دیدارها:

کوردوبا 1-3 سویا

ویارئال 4-2 رایو وایکانو

رئال سوسیه داد 1-2 آلمریا

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد