تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 شاگردان سيمئونه با زدن 4 گل به تيم سويا، 14 امتيازي شده و پشت سر بارسلونا قرار گرفتند.شاگردان دیگو سیمئونه در دیداری یک طرفه موفق شدند تا تیم سویا را که در صدر جدول قرار داشت، با نتیجه 4-0 شکست داده و خودشان را به رده دوم جدول و پشت سر بارسلونا برسانند.

 در این بازی ماریو مانژوکیچ برای اولین بار پس از جراحی بینی اش در ترکیب ثابت قرار داشت و در دقیقه 27 نیز یک کارت زرد دریافت داشت. کوکه در دقیقه 19، گل اول اتلتیکو را به ثمر رساند. دقایقی بعد "سائول"، بازیکن تیم ملی جوانان اسپانیا گل دوم را وارد دروازه سویا کرد. این نیمه با همین دو گل به پایان رسید.

 در نیمه دوم بازهم اتلتیکو بود که بر بازی تسلط داشت اما تا دقیقه 83 نتیجه بازی همان 2-0 دنبال می شد. در این دقیقه رائول گارسیا از روی نقطه پنالتی گل سوم را هم به ثمر رساند. رائول خیمنس مکزیکی که پیش از این بازی، انتقادات بسیاری از او می شد، موفق شد در دقیقه 89 گل چهارم اتلتیکو و گل اولش برای این تیم را به ثمر برساند تا اتلتیکو در مقابل سویا، یک برد ارزشمند 4-0 را بدست بیاورد.

بدین ترتیب روخی بلانکوس ها با 14 امتیاز پشت سر بارسا در رده دوم قرار گرفتند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد