تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 ليورپول در ديداري خارج از خانه مقابل بازل با نتيجه 1-0 شکست خورد.لیورپول که در دیدار اول مقابل لودوگورتس به سختی به پیروزی رسید، در دیدار امشب مقابل تیم باانگیزه بازل، چاره ای جز تسلیم نداشت.

شاگردان راجرز که در دیدارهای اخیرشان در لیگ برتر هم نتایج خوبی کسب نکردند، امیدوار بودند که در دیدار امشب مقابل بازل بتوانند جبران کنند اما تیم سوئیسی که سه فصل قبل باعث حذف منچستریونایتد شده بود، امشب هم یک غول انگلیسی دیگر را قربانی کرد.
نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در ابتدای نیمه دوم، مارکو استرلر بازل را پیش انداخت. اشتباه اسکرتل در دفع توپ، با واکنش خوب مینیوله همراه شد اما در نهایت استرلر از فرصت استفاده کرد و توپ برگشتی را وارد دروازه کرد.

لیورپولی ها برای رسیدن به گل تلاش زیادی کردند و حتی یک بار توسط بالوتلی به گل رسیدند که داور آن را آفساید اعلام کرد. در نهایت بازی با همان یک گل به پایان رسید تا بازل هم در این گروه سه امتیازی شود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد