تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

تيم ملي پرتغال در ديدار دوستانه مقابل فرانسه با نتيحه 2-1 شکست خورد



به گزارش "تک گل"، در این دیدار که اولین بازی پرتغالی ها با هدایت فرناندو سانتوس بود، حضور کریس رونالدو هم نتوانست مانع از شکست سلسائو شود.
تنها 3 دقیقه از بازی گذشته بود که کریم بنزما توانست گل اول بازی را به ثمر برساند. پاس کات بک گریژمان، در موقعیت مناسب به سانیا رسید اما شوت محکم او را پاتریسیو برگشت داد. توپ برگشتی مقابل بنزما قرار گرفت و او هم کار را تمام کرد.
بعد از گل هم تیم فرانسه، تیم برتر میدان بود و در نیمه اول، موقعیت های خوبی را برای گلزنی از دست داد. در ابتدای نیمه دوم فرناندو سانتوس دو تعویض انجام داد و این تغییرات می توانست خیلی زود به گل تساوی پرتغال منجر شود اما مانداندا، با یک واکنش دیدنی، ضربه نانی را مهار کرد.


بازی در ادامه کمی متعادل تر شد تا اینکه پل پوگبا در دقیقه 69، برتری خروس ها را دو برابر کرد. همکاری اورا و بنزما، یک موقعیت خوب برای پوگبا ایجاد کرد و او با ضربه ای دقیق، توپ را به گوشه دروازه پاتریسیو فرستاد.
تنها 8 دقیقه بعد، امید به اردوی پرتغال برگشت. خطای پوگبا روی ژوائو ماریا، یک ضربه پنالتی نصیب میهمان کرد که ریکاردو کوارشما آن را به تبدیل به گل اول پرتغال کرد. اما در ادامه، تلاش مردان سانتوس برای رسیدن به گل بی نتیجه بود تا بازی با نتیجه 2-1 به سد فرانسه به پایان برسد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد