تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 تيم ملي آلمان در دومين ديدارش در مرحله مقدماتي يورو 2016، در خانه لهستان با نتيجه 2-0 شکست خورد.به گزارش "تک گل www.takgoal.com"، شاگردان یواخیم لو که در اولین دیدارشان در این رقابت ها، به سختی اسکاتلند را شکست داده بودند، امشب برابر لهستان تن به شکست دادند.
هر دو تیم در نیمه اول موقعیت هایی برای گلزنی داشتند اما در نهایت توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا این نیمه با حساب 0-0 به پایان برسد.
اما در ابتدای نیمه دوم، این تیم میزبان بود که روی اشتباه مدافعان و دروازه بان آلمان به گل رسید. یک ارسال دیدنی از لوکاش پیشچک، با ضربه سر آرکودیوش میلیک، به گل اول بازی تبدیل شد. نویر و مدافعان آلمان، روی توپ ارسالی بسیار بد عمل کردند.بعد از این گل، آلمانی ها تلاش زیادی برای رسیدن به گل تساوی انجام دادند و موقعیت های زیادی برای باز کردن دروازه شزنی داشتند اما درخشش دروازه بان لهستان، مانع از باز شدن دروازه این تیم شد.
تا اینکه در دقیقه 87، سباستین میلا، برای بار دوم دروازه آلمان را باز کرد. این بار روبرت لواندوفسکی بود که به خوبی توانست دورم را پشت سر بگذارد و میلان را در داخل محوطه جریمه صاحب موقعیت کند. این بازیکن هم با یک بغل پای مطمئن، دروازه نویر را باز کرد. در دقایق باقی مانده هم اتفاق خاصی رخ نداد تا اولین شکست قهرمان جهان در یک دیدار رسمی بعد از جام جهانی، در ورشو رقم بخورد.

نتایج سایر دیدارها:

رومانی 1-1 مجارستان

فنلاند 1-1 یونان

ایرلند شمالی 2-0 جزایر فارو

آلبانی 1-1 دانمارک

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد