تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

باشگاه اينتر اعلام کرد که روبرتو مانچيني، سرمربي سابق اين باشگاه، براي دومين بار هدايت نرآتزوري را برعهده گرفت.اینتر فصل 15-2014 را با نتایج ضعیف آغاز کرد و این مسئله باعث شد تا مدیران باشگاه امروز والتر ماتزاری را از کار برکنار کنند.

مانچینی که بین سال های 2004 تا 2008 هدایت اینتر را برعهده داشت، با این تیم سه بار پیاپی قهرمان سری A شد. در بیانیه باشگاه اینتر آمده است:" باشگاه اینتر مایل است اعلام کند که روبرتو مانچینی اکنون سرمربی تیم اول باشگاه است. او از روز شنبه کارش را آغاز خواهد کرد."

اریک توهیر، مالک باشگاه اینتر، هم با ابراز رضایت از به خدمت گرفتن مانچینی، گفت:" هدف ما بازگشت به مسیر درست و تبدیل شدن به یکی از باشگاه های برتر اروپایی است. به همین دلیل، با خوشحالی به روبرتو مانچینی بازگشتش را خوش آمد می گویم.

دستاوردهای او در اینتر و باشگاه های دیگر به تنهایی گویای همه چیز است. تجربه بین المللی او و عطش اش برای موفقیت می تواند تیم را به سطح بالاتری سوق دهد."

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد