تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

منچستريونايتد در ديداري سخت و نفس گير، موفق شد ساوتهمپتون را با نتيجه 2-1 شکست بدهد.شاگردان فان خال در این دیدار نمایش چندان درخشانی ارائه ندادند اما در نهایت توانستند با کسب سه امتیاز، به رتبه سوم جدول صعود کنند.تنها 12 دقیقه از بازی سپری شده بود که اشتباه فونته، شیاطین سرخ را به گل رسید. مدافع پرتغالی ساوتهمپتون قصد داشت با یک پاس رو به عقب، فورستر را صاحب توپ کند اما توپ به فن پرسی رسید و او با یک ضربه دقیق، دروازه میزبان را باز کرد.

بعد از گل، شاگردان کومان فشار زیادی روی دروازه دخیا آوردند و سرانجام در دقیقه 31 به گل تساوی رسیدند. اشتباه فلینی در میانه زمین، یک موقعیت خوب را نصیب ساوتهمپتون کرد و در نهایت در شلوغی مقابل دروازه شیاطین سرخ، گرازیانو پله با ضربه ای غیرقابل مهار، دروازه دخیا را باز کرد. بعد از این گل هم فشار میزبان ادامه پیدا کرد اما نیمه اول با همان نتیجه 1-1 به پایان رسید.ساوتهمپتون نیمه دوم را هم بهتر آغاز کرد و اگر درخشش دخیا نبود، دروازه منچستریونایتد می توانست برای دفعات بعدی باز شود. اما یونایتدها نه تنها دروازه شان را بسته نگه داشتند، بلکه در دقیقه 70، به گل دوم رسیدند.
ارسال بلند رونی روی یک ضربه آزاد، در گوشه محوطه شش قدم به فن پرسی رسید و او با یک ضربه دقیق، توپ را از بین پاهای فورستر، وارد دروازه کرد.
مردان کومان برای رسیدن به گل تساوی تلاش زیادی کردند اما ضربات آنها راهی به چهارچوب نداشت تا منچستریونایتد به سه امتیاز این دیدار حساس دست پیدا کند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد