تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 منچستر يونايتد پنجمين پيروزي متوالي فصل خود را در مقابل ليورپول جشن گرفت و اين نبرد سنتي را به سود خود خاتمه داد.منچستریونایتد انتقام دو شکست سال گذشته را از لیورپول گرفت و موفق شد تا رقیب دیرینه خود را با نتیجه 3-0 شکست دهد.شرایط دو تیم در جدول کاملا متفاوت بود. یونایتد با 28 امتیاز تیم سوم جدول بود و لیورپول بحران زده با 21 امتیاز در رده نهم قرار داشت.

برندان راجرز در این بازی ترجیح داده بود از برادلی جونز جوان درون دروازه استفاده کند و بالوتلی را نیز روی نیمکت نشانده بود. در سوی دیگر، لوئیس فان خال نیز هررا و فالکائو را نیمکت نشین کرده بود.آخرین باری که جونز برای لیورپول دروزاه بانی کرده بود، این تیم 3-1 به ساوتهمپتون باخته بود.

نیمه اول با فشار یونایتد آغاز شد و در دقیقه 12 بود که این فشارها نتیجه داد. والنسیا با حرکتی زیبا، جو آلن را جا گذاشت و پاس به عقب دقیقی را به رونی داد. اشتباه کوتینیو در یارگیری سبب شد تا رونی بدون فشار و با ضربه ای دقیق گل اول را به ثمر برساند.

در ادامه، لیورپول کمی جلو کشید و استرلینگ به تنهایی دو فرصت مسلم گلزنی را از دست داد تا یونایتد روی یک فرصت دیگر به گل دوم خود نیز دست یابد.دقیقه 40 بود که اشلی یانگ توپ را به روی دروازه لیورپول ارسال کرد. ضربه فان پرسی در شرایط آفساید به ماتا رسید و این بازیکن با ضربه سر، گل دوم را به ثمر رساند. نیمه اول با همین دو گل به اتمام رسید. ضمن اینکه در ابتدای این نیمه، گلن جانسون به دلیل مصدومیت، جای خود را به کولو توره داد.

در ابتدای نیمه دوم، راجرز بالوتلی را به زمین فرستاد و لیورپول بازی را هجومی تر آغاز کرد. با این حال فرصت های گلزنی قرمزهای آنفیلد توسط استرلینگ و بالوتلی از دست می رفتند. تا اینکه در دقیقه 71، روی یک ضد حمله سریع دیگر و اشتباه لوورن، ماتا پاس خوبی به فان پرسی داد و این مهاجم هلندی، دروازه خالی لیورپول را گشود تا یونایتد انتقام شکست 3-0 سال گذشته را از لیورپول بگیرد. بالوتلی سه بار  می توانست به گل دست یابد اما هر سه بار این دخیا بود که مانع از گل شدن توپ های او شد.


با وجود برتری قاطع 3-0 یونایتد، دخیا به تنهایی با 5 مهار عالی، نقش مهمی در این پیروزی ایفا کرد. بدین ترتیب منچستری ها 31 امتیازی شدند و رده سومی خود را مستحکم تر کردند و لیورپول در همان رده نهم باقی ماند.تاتنهام با یک تساوی مقابل سوانسی می تواند جای لیورپول را اشغال کند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد