تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 دو تيم گينگام و پاريس سنت ژرمن، در هفته ي هجدهم لوشامپيونه فرانسه به مصاف يکديگر رفتند که در پايان، گينگام موفق شد حريف سرشناس خود را 1-0 شکست دهد.
پاریس سنت ژرمن بلاخره طعم شکست را در دیدارهای لوشامپیونه ی این فصل تجربه کرد. در دیداری که شاید بدبین هوادار پاریسی ها هم احتمال شکست تیمش را نمی‌داد، شاگردان بلان 1-0 شکست خوردند تا کارشان برای تعقیب مارسی آماده سخت تر شود. بازی را پاریس سنت زرمن بهتر شروع کرد و در یک صحنه روی حرکت وراتی می‌توانستند به گل برسند که شوت هافبک جوان ایتالیایی با اختلاف کمی به بیرون رفت. طولی نکشید تا گینگام خود را پیدا کرد و روی یک ضربه ی ایستگاهی با ضربه ی سر جرمی پید، موفق شد گل اول بازی را به ثمر برساند. حملات میزبان ادامه یافت و در چندین صحنه، آنها می‌توانستند به گل دوم برسند ولی از موقعیت‌های خود خوب استفاده نکرده و در پایان نیمه ی اول، بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

نیمه ی دوم نیز بار دیگر با برتری گینگام آغاز شد و آنها تقریبا به بازی مسلط بودند. حتی بار دیگر در چندین صحنه، روی دروازه ی پاریسی ها خطر آفرینی کردند ولی نتوانستند به گل دوم برسند.شاگردان بلان در چند دقیقه ی آخر به خود آمدند و در دقیقه 89 و 95، روی حرکات ایبرا صاحب موقعیت گلزنی شدند که ضربات مهاجم سوئدی، با اختلاف بسیار کمی به بیرون رفت. بدین ترتیب، پاریس سنت ژرمن با یک بازی کمتر نسبت به مارسی و یک امتیاز کمتر، در رده ی دوم قرار گرفت.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد