تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 بروسيا دورتموند با هدايت يورگن کلوپ، در بدترين وضعيت 50 سال اخير خود قرار دارد و در حال حاضر تيم هفدهم بوندسليگاست.کلوپ با دورتموند دوبار قهرمان بوندسلیگا شده و حتی به فینال لیگ قهرمانان نیز راه یافته است؛ با این حال پس از خروج گوتزه و لواندفسکی از این تیم و پیوستنشان به بایرن مونیخ، افت دورتموند نیز شروع شد اما بدبین ترین هوادار این تیم هم تصور نمی کرد که در این فصل، دورتموند یکی از مدعیان سقوط لقب بگیرد.

یورگن واتسکه، نایب رئیس دورتموند به بیلد گفت:" درست است که ما جایگاه بسیار بدی در بوندسلیگا داریم اما هرگز یورگن کلوپ را اخراج نخواهیم کرد. او خدمات زیادی را برای دورتموند انجام داده و اخراج او راه حل مناسبی برای حل مشکلات نیست."
واتسکه در مورد تاثیر جدایی لواندوفسکی در نتایج ضعیف دورتموند گفت:" البته که جدایی لواندوفسکی تاثیر داشته اما من فکر می کنم که با وجود او هم در این فصل، دورتموند با مشکلات فعلی روبرو می شد. لواندوفسکی به تنهایی نمی توانست حلال مشکلات دورتموند باشد."

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد