تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 باشگاه میلان هم به دنبال جذب سردار آزمون هست..به نوشته سایت ایتالیایی، مدیران باشگاه میلان به دنبال جذب سردار آزمون مهاجم جوان تیم ملی ایران و باشگاه روبین کازان روسیه هستند.

سردار که قبل از حضور در روبین کازان، برای تیم های پایه سپاهان بازی کرده، در دوران حضورش در روبین کازان عملکرد نسبتا خوبی داشته است. گفته می شود باشگاههای نظیر آرسنال، یوونتوس، بارسلونا و تاتنهام بازی این بازیکن را زیرنظر دارند و بعد از درخشش آزمون جلوی قطر در جام ملتها، حالا میلان هم دنبال این بازیکن است.

نیز سایت اینترنشنال بیزینس تایمز در گزارشی اعلام کرد: سه باشگاه آرسنال، لیورپول و تاتنهام انگلیس برای جذب مهاجم ایرانی روبین کازان با همدیگر وارد رقابت شده اند.

مهاجم 20 ساله به لحاظ سبک بازی اش لقب مسی ایران را گرفته و قیمت او 5 میلیون پوند تخمین زده شده است.

آیرات گارایف رئیس باشگاه روبین کازان روسیه گفته بعد از بازگشت سردار از جام ملتها درباره آینده این بازیکن تصمیم گیری خواهد شد. او می گوید: ما پیشنهاداتی برای سردار داشته ایم اما تا زمانی که این پیشنهادها رسمی نشود دلیلی برای صحبت درباره آن ندارم.Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد