تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

اینترمیلان با نتیجه سه بر یک در خانه ساسولو مغلوب شد.به گزارش "تک گل www.takgoal.com"، ساسولو پس از پیروزی در زمین میلان در هفته 17 (2-1) در سه بازی بعدی خود موفق به کسب پیروزی نشده بود. دو تساوی و یک شکست حاصل کار این تیم در سه بازی اخیر بود. اینتر نیز از 4 بازی اخیر خود از 12 امتیاز ممکن تنها 5 امتیاز اندوخته بود.در دو فصل اخیر اینتر دو بار موفق شده بود با 7 گل ساسولو را شکست دهد.

اولین خطر بازی را ویدیچ در دقیقه 5 روی دروازه میزبان خلق کرد. این بازیکن می توانست کرنر ارسالی را به گل تبدیل کند اما موفق نبود. پس از یکی دو حمله توسط ساسولو، سرانجام این تیم در دقیقه 17، توسط زازا و با زیبایی هرچه تمامتر به گل دست یافت.
توپ ارسالی از جناح چپ را زازا به زیبایی درون محوطه کنترل کرد و از گوشه محوطه،با شوت محکم پای چپ، توپ را به طاق دروازه اینتر کوبید. در این صحنه کاری از دستان هندانوویچ ساخته نبود.

 12 دقیقه بعد، سانسونه یک گل زیبای دیگر وارد دروازه اینتر کرد تا حساب کار 2-0 به نفع میزبان شود. صربه استثنایی این بازیکن تقریبا از همان زاویه ای که گل اول به ثمر رسیده بود، سبب شد تا اینتر نیمه اول را با دو گل عقب افتادگی به رختکن برود.

نیمه دوم با فشار اینتر آغاز شد و این تیم دو بار توسط شقیری و یک بار توسط دودو موقعیت هایی عالی را از دست داد. بخصوص ضربه شقیری که به تیر دروازه برخورد کرد. ضربه سر دودو را نیز دروازه بان ساسولو روی خط دروازه مهار کرد.

سرانجام در دقیقه 83، اینتر یکی از گل های خورده را جبران کرد. پاس رو به عقب اشتباه مدافع ساسولو را ایکاردی که از دقیقه 56 وارد بازی شده بود، در میانه راه قطع کرد و پس از جا گذاشتن دروازه بان ساسولو گل اول اینتر را به ثمر رساند.
در ادامه و در دقیقه 91، دونکور با خطایی واضح، هم مرتکب پنالتی شد و هم با دریافت کارت قرمز، اینتر را 10 نفره کرد. پنالتی را براردی در دقیقه 93 به گل سوم ساسولو بدل کرد تا اینتر، شکستی سنگین و تلخ را در مقابل حریف کوچکش متحمل شود. ساسولو با این برد، 31 امیتازی شد و به رده هفتم رسید و اینتر نیز با همان 26 امتیاز در رده یازدهم باقی ماند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد