تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

تیم فوتبال سیتی موفق شد با نتیجه 1-4 در خانه استوک سیتی به پیروزی برسد.




به گزارش "تک گل"، در حالی که هفته ها از آخرین گلزنی سرخیو آگوئرو می‌گذشت، مهاجم آرژانتینی موفق شد اولین گل بازی را به ثمر برساند و طلسم عدم موفقیتش در به ثمر رساندن گل‌ها را بشکند.
در ابتدا سیتی بر بازی مسلط بود ولی موفق به ایجاد موقعیت گل نمی‌شد تا اینکه در دقیقه 33، استوک سیتی صاحب یک ضربه ایستگاهی شد ولی ضربه ی آنها راه به جایی نبرد و در ضد حمله روی پاس جیمز میلنر، آگوئرو در موقعیت تک به تک قرار گرفت و موفق شد گل اول بازی را به ثمر برساند.
با این حال، طولی نکشید که روی پاس دیدنی آرنواتوویچ، یپتر کراوچ از قد بلندش استفاده کرد و با یک ضربه ی سر، بازی را به تساوی کشاند. حملات سیتی تا پایان نیمه ادامه داشت و آگوئرو موفق شد یک گل دیگر به ثمر برساند که توسط داور، خطای هند اعلام شد.
در نیمه ی دوم، این سیتی بود که بار دیگر بازی را بهتر شروع کرد و در دقیقه 55، روی سانتر عالی نصری، جیمز میلنر موفق شد با یک ضربه ی دقیق، گل دوم سیتی را به ثمر برساند و تیمش را پیش بیندازد. در دقیقه 70، کمرون روی داوید سیلوا در محوطه جریمه مرتکب خطا شد که ضربه ی پنالتی توسط آگوئرو به گل تبدیل شد و سیتی اختلاف را دو برابر کرد.  شاگردان پیگرینی عقب نکشیدند و در دقیقه 76، روی پاس ادین ژکو، سمیر نصری موفق شد گل چهارم تیمش را به ثمر برساند و برد پرگلی برای تیمش رقم بزند.
بدین ترتیب، در شبی که چلسی در دقایق پایانی موفق به کسب پیروزی شد، سیتی توانست اختلاف امتیاز خود با صدرنشین را همچنان حفظ کند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد