تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

تیم منچستریونایتد در خانه با نتیجه 2-1 مقابل آرسنال شکست خورد.شیاطین سرخ امیدوار بودند به لطف امتیاز میزبانی، بتوانند مدافع عنوان قهرمانی را از دور رقابت ها حدف کنند اما توپچی ها به لطف گلزنی دنی ولبک، توانستند به یک پیروزی شیرین برسند و انتقام شکست در لیگ برتر را هم از تیم لوئیس فان خال بگیرند.
دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در 20 دقیقه ابتدایی هر یک موقعیت های نصفه و نیمه ای داشتند اما نتوانستند از آن استفاده کنند. البته آرسنالی ها در مالکیت توپ برتر بودند و سرانجام در دقیقه 25 توانستند دروازه حریف را باز کنند.


یک حرکت دیدنی از الکس اکسلید چمبرلین در پشت محوطه جریمه و پاس دیدنی او به ناچو مونرئال، با ضربه دقیق مدافع اسپانیایی از زاویه ای بسته، به گل اول بازی تبدیل شد.
اما این برتری تنها 4 دقیقه پایدار بود و وین رونی خیلی زود کار را به تساوی کشید. یک ارسال دیدنی از والنسیا از سمت راست، درون محوطه جریمه به رونی رسید و او هم با ضربه سر شیرجه ای، دروازه شزنی را باز کرد. بعد از این گل بازی بار دیگر متعادل شد و در نهایت این نیمه با تساوی 1-1 به پایان رسید.


نیمه دوم را آرسنال بهتر آغاز کرد اما این اشتباه آنتونیو والنسیا بود که باعث شد توپچی ها در دقیقه 61 بار دیگر پیش بیفتند. پاس رو به عقب اشتباه والنسیا برای دخیا، در میانه راه به ولبک رسید و او هم بعد از دریبل دو طرفه دخیا، دروازه خالی را به راحتی باز کرد.


بعد از این گل یونایتدها تلاش زیادی برای رسیدن به گل تساوی انجام دادند اما در حالی که آنها به دنبال رسیدن به گل بودند، اخراج آنخل دی ماریا در دقیقه 77 کار را برای آنها دشوارتر کرد. ستاره آرژانتینی ابتدا به خاطر تمارض یک کارت زرد از مایکل اولیور، داور بازی، گرفت اما کشیدن پیراهن او باعث شد تا داور کارت دوم را به دی ماریا بدهد و او را از بازی اخراج کند.
با این وجود، یونایتدها تلاش زیادی برای رسیدن به گل تساوی انجام دادند اما تلاش آنها موثر نبود و بازی را با نتیجه 2-1 واگذار کردند و به این ترتیب، آخرین امیدشان برای کسب جام در این فصل هم از دست رفت.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد