تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

امشب از ساعت 23:15 تیم بایرن مونیخ در زمین خود به مصاف تیم بارسلونا خواهد رفت.به گزارش "تک گل www.takgoal.com"، با شکست 3-0 در دیدار رفت، بایرن مونیخ با ماموریتی غیرممکن روبرو خواهد بود.

بایرن مونیخ

شاگردان گواردیولا در فرم بسیار ضعیفی قرار دارند. آنها در 5 بازی اخیر خود، 4 شکست و 1 پیروزی کسب کرده اند و دچار افت شدیدی پس از قهرمانی در بوندس لیگا شدند. هر چند چندین نتیجه به خاطر بازی ندادن به بازیکنان اصلی و استراحت دادن به آنها به شکست منتهی شده و مصدومیت نیز نقش پررنگی در وضعیت اسفناک بایرن داشته است. با شکست 3-0 در دیدار رفت، عملا بایرن با مصدومین زیادی که دارد، عملا با ماموریتی غیرممکن روبروست، هر چند که رومینیگه، امیدوار است اتفاقی عجیب و غریب در این بازی رخ دهد.فرانک ریبری، آرین روبن، دیوید آلابا و باداشتوبر، مصدومین بایرن برای این بازی خواهند بود.

بارسلونا

شاگردان لوئیس انریکه مارتینز، بر عکس بایرن در فرم بسیار خوبی قرار دارند و با تساوی رئال مقابل مالاگا، بارسا به احتمال فراوان قهرمان لیگ اسپانیا خواهد شد. بارسا با حذف کردن تیم‌هایی نظیر پاری سن ژرمن و منچسترسیتی که هر کدام قهرمان لیگ داخلیشان شده بودند، برای حریفان از ابتدا رقیب قدرتمندی محسوب می‌شد. آنها در بازی رفت نیز 3-0 قهرمان آلمان را شکست داده اند و حالا باید از پیروزی با ارزش خود در ددیار رفت دفاع کنند. با توجه به بازی اخیر دو تیم و عملکرد بایرن در دیدار رفت، کفه ی ترازو به کل به سمت بارسا است. آبی اناری ها مصدوم خاصی در اختیار ندارند و با ترکیب کامل خود در زمین حاضر می‌شوند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد