تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

در فصل جدید شاید شاهد حضور زلاتان در رئال باشیم.به گزارش "تک گل"، اوضاع برای زلاتان ابراهیموویچ در پاری سن ژرمن چندان خوب پیش نمی رود. پس از اظهارنظر تند او علیه فرانسه در ماه آوریل، او بخش قابل توجهی از اعتماد و علاقه رئیس باشگاه پاریسی را از دست داده و از سوی دیگر، بخاطر اخلاق خاص و منحصر به فرد خود، با کاوانی و چند بازیکن دیگر اهل آمریکای جنوبی پی اس جی نیز به مشکل برخورد کرده است.

موندو دپورتیوو به نقل از منابع نزدیک به زلاتان ادعا کرده است که در پایان فصل جاری، زلاتان پس از سه سال حضور در پاری سن ژرمن، این تیم را ترک کرده و حضور در رئال مادرید را در اولویت خواسته های خود قرار داده است.

زلاتان سابقه یک فصل بازی برای بارسلونا را در کارنامه دارد و حتی چندی پیش فاش کرده بود که پس از جدایی از بارسا قصد داشت به رئال مادرید بپیوندد اما در نهایت راهی میلان شد. زلاتان این روزها مصدوم است و آخرین بازی فصل پی اس جی مقابل باستیا را نیز از دست خواهد داد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد