تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 مدافع مياني کهکشاني‌ها اعتراف کرد تيمش براي فتح ليگ دسته اول فوتبال اسپانيا شانسي ندارد.

به دنبال تساوي خارج از خانه تيم فوتبال رئال مادريد برابر وايادوليد، سرخيو راموس اعتراف کرد تيمش براي قهرماني در لاليگا ديگر شانسي ندارد.به نقل از تک گل، رئال با تساوي در اين بازي که تک گل کهکشاني‌ها را در آن راموس با يک ضربه ايستگاهي زيبا به ثمر رساند، فرصت صعود به صدر جدول را از دست داد و حالا تنها در شرايطي با بردن 2 بازي بعدي خود قهرمان ليگ مي‌شود که اتلتيکومادريد صدرنشين هر 2 بازي بعدي خود که دومي در خانه بارسلونا است را ببازد و بارسلونا هم هفته آينده در خانه الچه امتياز از دست بدهد.

راموس که تيمش اکنون 4 امتياز با اتلتيکومادريد صدرنشين فاصله دارد به خبرنگاران گفت: باعث تاسف است چون فرصتي بي‌نظير را از دست داديم و حالا در فاصله 2 هفته مانده به پايان ليگ قهرمان شدن ما تقريباً غير ممکن است؛ در واقع عملاً غيرممکن است. ما خيلي راحت گذاشتيم يک فرصت فوق‌العاده از چنگ‌مان خارج شود.

راموس افزود: فکر مي‌‌کنم رئال مادريد زماني که گل زد بازي را شُل گرفت و اين اشتباهي بزرگ بود. در چنين بازي‌هايي تمرکز بايد در بالاترين سطح ممکن باشد آن هم برابر تيمي که بقايش در ليگ وابسته به نتيجه بازي برابر شماست و به آن به عنوان يک فينال نگاه مي‌کند. وايادوليد يک فرصت گلزني داشت و از آن استفاده کرد. نگرش بازيکنان خوب بود اما شايد ما بايد کار حريف را يکسره مي‌کرديم. با تمام اين‌ها تا زماني که از نظر محاسباتي رئال مادريد شانس قهرماني داشته باشد ما خواهيم جنگيد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد