تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

تیم لیورپول موفقشد در دقایق پایانی به 3 امتیاز ارزشمند در خانه استوک دست پیدا کند.شوت دیدنی فیلیپه کوتینیو در آخرین دقایق بازی، گلی دیدنی و عصری دلپذیر را برای قرمزهای آنفیلد مهیا ساخت. این شوت که از پشت محوطه جریمه نواخته شده بود، یادآور گل فرناندو تورس در نخستین بازی فصل 09-2008 در زمین ساندرلند بود.

تنها موقعیت جدی نیمه نخست در دقیقه 35 بود. جایی که سانتر بریده بازیکنان استوک در میانه راه با اثر گومز تغییر جهت داد و پس از جا ماندن مینیوله، توسط اسکرتل نصفه و نیمه دور شد. اما این پایان کار نبود و توپ برگشتی روی نقطه پنلاتی به گلن جانسون رسید. مدافع سابق لیورپول، تعلل کرد و ضربه اش با اختلاف کمی از روی دیوازه به بیرون رفت.

در دقیقه 85 بود که پاس جو گومز در میانه های زمین استوک به کوتینیو رسید. جادوگر برزیلی لیورپول، با عبور از یک بازیکن حریف، توپ را با حرکتی اریب تا پشت محوطه جریمه رساند و شوت دیدنی خود را به سمت دروازه شلیک کرد. جک باتلند شانسی برای رسیدن به توپ نداشت.

ترکیب دو تیم

ترکیب لیورپول: مینیوله، کلاین، ساخو، لوورن، گومز، هندرسون، میلنر، لالانا (جان)، آیب (فیرمینو)، کوتینیو و بنتکه

ترکیب استوک سیتی: باتلند، جانسون، کمرون، مونیسا، پیترز، ویلان، آدام، واترز، ون خینکل، آفلای و دیوف

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد