تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

ایوان راکیتیچ، هافبک بارسلونا عنوان کرد که جانشینی ژاوی هرناندس، اسطوره بارسلونا غیرممکن است.به گزارش "تک گل"، راکیتیچ در فصل اول حضورش در بارسلونا عملکرد بسیار خوبی داشت و در نهایت به همراه این تیم موفق شد سه گانه را به دست آورد.  با جدایی ژاوی در تابستان، بسیاری معتقدند که راکیتیچ جانشین ژاوی خواهد بود، موضوعی که هافبک کروات آن را رد می‌کند.

او گفت:" جانشین ژاوی شدن غیرممکن است. می‌خواهم کاری را که می‌توانم انجام دهم. می‌خواهم ایوان راکیتیچ باشم، نه ژاوی یا اینیستا. آنها کیفیت‌های دیگری دارند. من می‌خواهم کاری را که می‌توانم انجام دهم. ما در مورد ژاوی صحبت می‌کنیم و او اسطوره باشگاه است. او 20 سال اینجا بوده و نه فقط به خاطر عملکردش در زمین، که استثنایی بوده بلکه به خاطر اهمیت حضورش در رختکن، بازیکن ویژه ای است. او رهبر تیم ما بود. او نفر اول بود و حالا اینجا نیست. بنابراین همه چیز عوض شده است.  هر چند که شاید در بهترین حالت باشگاه را ترک کرد زیرا با چندین جام از جمع ما جدا شد. شاید بهترین موقع بود."

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد