تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

امشب تیم لاس پالماس میزبان رئالی ها خواهد بود.به گزارش "تک گل www.takgoal.com"، رئال مادرید کار سختی در خارج از خانه پیش رو خواهد داشت، هر چند که تمرکز این تیم روی چمپیونزلیگ است.

لاس پالماس

لاس پالماس با کسب30 امتیاز از 28 بازی در رده ی پانزدهم جدول لالیگا قرار گرفته است. آنها در 5 بازی اخیر خود، 3پیروزی و 2 شکست کسب کرده اند و در فرم نسبتا خوبی قرار دارند. حال میزبان رئال مادرید هستند و یکی از دشوارترین بازی‌های فصل خود را در پیش رو دارند. لاس پالماس در صورتی که می‌خواهد در پایان فصل خطر سقوط را احساس نکند، باید در چند بازی پیش رو امتیاز از دست ندهد تا بتواند جایگاه خود را تثبیت ببخشد.دو تیم در این فصل پس از 14 سال مقابل هم قرار گرفتند. در 5 بازی اخیرشان، 4 پیروزی برای رئال و 1 پیروزی برای لاب پالماس به ثبت رسیده که پیروزی آنها به سال 2001 بازمی‌گردد.

رئال مادرید

شاگردان زین الدین زیدان با کسب 60 امتیاز از 28 بازی در رده ی سوم جدول قرار گرفته اند. آنها در 5 بازی اخیر خود، 3 پیروزی، 1 تساوی و 1 شکست به دست آورده و در فرم نسبت به آنچه باید قرار ندارند. حال آنها یک دیدار خارج از خانه مهم پیش رو دارند، هر چند که تمرکز خود را روی چمپیونزلیگ گذاشته و لالیگا را عملا از دست رفته می‌دانند.با پیروزی شب گذشته بارسا، اختلاف دو تیم به 15 امتیاز رسیده و رئال برای کاهش این اختلاف به پیروزی نیاز دارد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد