تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   


کریستیانو رونالدو که تا بدینجای فصل در همه بازی های رئال(به غیر از دیدار مقابل کادیز) بصورت کامل حضور داشت، امروز به دلیل مصدومیت برابر رایو نمی تواند به میدان برود.به گزارش "تک گل"، رونالدو هفتمین فصل حضورش در رئال را پشت سر می گذارد و در این فصل کمتر از هر فصل دیگر غایب بازی های تیمش بوده است. او در اولین فصل حضورش در رئال(2009-2010) و نیز فصل 2013-2014، در 13 بازی رئال به دلایلی چون مصدومیت، محرومیت و نیز دلایل فنی غیبت داشت که بیشتر از دیگر فصول حضورش در جمع مادریدی هاست.

در غیاب رونالدو، رئال مادرید 46 بازی در همه رقابت ها برگزار کرده که حاصل کار، 32 برد، 9 شکست و 5 تساوی بوده است. رئال در این 46 دیدار، 114 گل یعنی بطور متوسط 2.4 گل نیز به ثمر رسانده است.

آخرین بار که رئال بدون رونالدو در یک بازی مغلوب شده به تابستان 2014 و بازی مقابل سوسیداد بر می گردد که رئال 4-2 مغلوب شد. سنگین ترین شکست رئال بدون رونالدو هم به سال 2009 برابر آلکورکن و در کوپا دل ری بر می گردد که کهکشانی ها 4-0 مغلوب شدند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد