تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

مادریدی ها در حالیکه با نتیجه 2-0 از تیم وایکانو عقب افتاده بودند، با نتیجه 3-2 پیروز بازی شدند.

 به گزارش "تک گل"، رئال پس از پیروزی پرگل و روحیه بخش 3-0 مقابل ویارئال و کسب هشتمین برد متوالی به مصاف رایووایکانویی آمده بود که برای بقا می جنگید. رئال در بازی رفت 10-2 رایو را شکست داده بود.

زیدان برای این بازی به راموس و مودریچ استراحت داده بود و هر دو روی نیمکت بودند ضمن اینکه رونالدو هم به دلیل مصدومیت غایب این بازی بود. رئال بازی را بهتر آغاز کرد و گرت بیل دقیقه 2 با شوتی محکم می توانست رئال را خیلی زود پیش بیندازد اما توپ به تیرک برخورد کرد و راهی اوت شد.

رایو پس از این حمله رئال به خوبی واکنش نشان داد و به فاصله 7 دقیقه موفق شد دو گل به رئال بزند. ابتدا دقیقه 7، به به روی اشتباه دانیلو در سمت راست صاحب توپ شد و با یک پاس به عقب، امباربا را در دهانه دروازه صاحب توپ کرد تا بدین شکل گل اول رایو به ثبت برسد.

دقیقه 14 رایو روی یک ضربه کرنر به گل رسید. واران در دفع توپ اشتباه کرد و توپ زیر پای میکو قرار گرفت و او نیز با یک ضربه محکم از شش قدم، توپ را وارد دروازه رئال کند.

رئالی ها که بازی را از دست رفته می دیدند یکپارچه حمله شدند اما این رایو بود که روی ضد حملات بازهم می توانست پیش بیفتد. سرانجام رئال دققه 36 توسط گرت بیل موفق شد فاصله را کم کند. کرنر ارسالی کروس را بیل با ضربه سری تماشایی به کنج دروازه رایو فرستاد تا حساب کار 2-1 شود. دقیقه 41 کریم بنزما مصدوم شد و تقاضای تعویض کرد و بجای او لوکاس واسکز وارد بازی شد. نیمه اول در نهایت با نتیجه 2-1 به سود رایو به اتمام رسید.


رئال نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و دقیقه 52 توسط لوکاس به گل تساوی دست یافت. سانتر دانیلو از راست را لوکاس با ضربه سری تماشایی به گل تساوی رئال بدل کرد. پس از این گل، رئال توسط خسه و لوکاس دو فرصت مسلم گلزنی را از دست داد. دروازه بان و مدافعان رایو این دو فرصت استثنایی را از رئال مادرید گرفتند.

رئال که بی محابا حمله می کرد دقیقه 80 روی اشتباه مسلم تراس هوراس به گل برتری دست یافت. توپ لو دادن بازیکن باتجربه رایو در میانه زمین باعث شد تا بیل تک و تنها روانه دروازه رایو شده و با ضربه ای زمینی و دقیق، گل سوم رئال را به ثمر برساند.

در واپسین دقایق بازی میکو پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت عالی گلزنی شد اما شوت او پس از برخورد به واران، راهی کرنر شد تا بهترین بخت رایو برای زدن گل تساوی از دست برود.
رئال دقایق باقیمانده تا پایان وقت اضافه را نیز کنترل کرد تا به سه امتیاز حساس و شیرین این بازی دست یابد. رئال با این سه امتیاز موقتا به صدر جدول صعود کرد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد