تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

دیدار تیمهای منچسترسیتی و رئال با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

 دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا میان دو تیم رئال مادرید و منچستر سیتی در ورزشگاه اتحاد با تساوی بدون گل به پایان رسید تا سرنوشت این جدال در سانتیاگو برنابئو معلوم شود.

دو تیم رئال مادرید و منچستر سیتی در دیدار حساس نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با قضاوت آقای جونیت چاکر در ورزشگاه اتحاد به مصاف هم رفتند؛ در حالیکه خبر غیبت رونالدو به دلیل مصدومیت مادریدی ها را شوکه کرده بود، آنها با اولویت بسته نگه داشتن دروازه در زمین حریف به میدان آمده بودند و سیتیزن ها نیز با وجود در اختیار داشتن توپ در بسیاری دقایق، توانایی ایجاد خطر و موقعیت جدی روی دروازه حریف را نداشتند که همین روند باعث شد تا موقعیت آنچنانی روی دروازه ها شاهد نباشیم.

مادریدی ها روی ضدحملات خطرناک نشان می دادند، اما حرکت های آنها نیز سرانجامی نداشت و با دفاع خوب شاگردان پیگرینی نیمه تمام می ماند. در دقیقه '40 اما داوید سیلوا به دلیل مصدومیت در میان تشویق هواداران جای خود را به ایهه ناچو جوان داد. در ادامه نیمه نخست هم اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد تا دو تیم بدون گل مساوی به رختکن بروند.

با آغاز نیمه دوم، زیزو دست به تعویض زد و خسه را به جای بنزما وارد میدان کرد. دقیقه '46 آگوئرو پشت محوطه مادریدی ها صاحب توپ شد و در حالیکه ایهه ناچو را کنار خود داشت، با پای چپ به توپ ضربه زد که از بالای دروازه به بیرون رفت. ضمن اینکه رونالدو برزیلی هم جزو مهمانان ویژه این مسابقه بود. روند بازی در این نیمه نیز به مانند نیمه اول بود و هر تیم که مالکیت توپ را در اختیار می گرفت کاری از پیش نمی برد؛ در دقیقه '66 ضربه زمینی و نه چندان جالب کروس از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه '71 در جدی ترین موقعیت بازی، روی ارسال کارواخال به روی دروازه، خسه با ضربه سر به توپ ضربه زد که توپ به تیر افقی برخورد کرده و به بیرون رفت.

در دقیقه '75 بیل بعد از حرکتی زیبا و دریبل کمپانی، از گوشه محوطه با پای چپ ضربه خوبی به توپ زد که به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه '77 رحیم استرلینگ به جای ناواس وارد میدان شد. در دقیقه '79 کرنر ارسالی کروس از سمت چپ با ضربه سر کاسمیرو همراه شد که هارت با پای خود به شکلی عالی توپ را برگشت داد. در دقیقه '81 چسبیده به محوطه جریمه، فرناندو روی مارسلو مرتکب خطا شد تا فرصتی عالی نصیب میهمان شود اما ضربه بیل با برخورد به کمپانی به کرنر رفت؛ کرنر ارسالی در چند قدمی هارت نصیب په په شد اما ضربه مدافع پرتغالی را دروازه بان سیتیزن ها با واکنشی استثنایی دفع کرد تا دروازه خود را بسته نگه دارد.

در دقیقه '89 ایسکو به جای کروس وارد میدان شد. در آخرین ثانیه های مسابقه، ضربه ایستگاهی دی بروین از سمت چپ محوطه با واکنش ناواس راهی کرنر شد و در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان رسید تا سرنوشت تیم صعود کننده به دیدار برگشت و ورزشگاه برنابئو کشیده شود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد