تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

هافبک اسپانیایی تیم بارسلونا با امضای پیش‌قرارداد با باشگاه العربی یک گام دیگر به پیوستن به این تیم نزدیک‌تر شد.ژاوی که در حال حاضر همراه تیم ملی اسپانیا در برزیل حضور دارد به احتمال زیاد فصل آینده در لیگ قطر بازی خواهد کرد.

دن پترسکو سرمربی رومانیایی العربی قطر اعلام کرد ژاوی با این باشگاه پیش قرارداد امضا کرده و پس از جام جهانی به قطر خواهد آمد تا قراردادش را که نهایی شده امضا کند.

او درباره حضور ژاوی در تیمش گفت: او از چند باشگاه دیگر نیز پیشنهاد داشت اما تصمیم گرفت تا با العربی قرارداد ببندد. من تلفنی با او صحبت کردم. ژاوی در حال حاضر تمام فکرش معطوف به جام جهانی است و پس از پایان جام جهانی به قطر خواهد آمد. قرارداد او سالی ۸ میلیون دلار خواهد بود.

سرمربی العربی در ادامه گفت: البته ما می‌خواهیم خریدهای بزرگ دیگری نیز داشته باشیم و تنها به ژاوی بسنده نخواهیم کرد. چند بازیکن را در جام جهانی برزیل مد نظر قرار دادیم و می‌خواهیم مذاکرات‌مان را با آن‌ها بلافاصله پس از جام جهانی آغاز کنیم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد