تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 سرمربي تيم ملي اسپانيا با ناراحتي از حذف زودهنگام در جام جهاني عنوان کرد: حذف ما از جام بيستم کاملا عادلانه بود.  اسپانيا مدافع عنوان قهرماني جام جهاني با قبول شکست 2 بر صفر برابر شيلي حذف زودهنگامي با رقابت‌ها داشت.

ويسنته دل‌بوسکه سرمربي تيم ملي اسپانيا پس از شکست تيمش برابر شيلي در نشست خبري خود گفت: فکر مي‌کنم حذف ما کاملا عادلانه بود. متاسفانه نتوانستيم بازي‌هاي خوب‌مان را در اين جام تکرار کنيم. تيم ما در ميانه ميدان عملکرد خوبي داشت اما در يک سوم دفاعي حريف نتوانستيم کارايي هميشگي را داشته باشيم. هيچ بهانه‌اي ندارم تنها مي‌گويم تمام تلاش‌مان را کرديم. بازيکنان انگيزه زيادي داشتند که شکست برابر هلند را جبران کنند اما ما چيزي کم داشتيم و آن هم نوع بازي‌مان بود. اين اولين باري است که من در تيم ملي اسپانيا اينقدر شرمسار هستم.

سرمربي تيم ملي اسپانيا درباره ضعف تيمش در اين دوره از جام جهاني گفت: فکر مي‌کنم بازيکنانم از لحاظ فيزيکي با مشکل مواجه بودند. اکنون زمان اين نيست که تيم را ارزيابي کنيم و نقاط ضعف آن را مشخص کنيم. به اندازه کافي وقت براي اين کارها هست.

ويسنته دل‌بوسکه در پايان گفت: بعضي از بازيکنان ما شرايط هميشگي خود را در اين جام نداشتند. البته اکنون نبايد درباره اين مسائل صحبت کنيم.

اسپانيا در سومين ديدار خود و در يک ديداري کاملا تشريفاتي برابر استراليا به ميدان خواهد رفت که نتيجه آن هيچ تاثيري در سرنوشت دو تيم در اين گروه نخواهد داشت.

خورخه سامپائولي پس از صعود تيمش به دور دوم جام جهاني ازاين نتيجه ابراز رضايت کرد و عنوان کرد تيمش ارزش‌هايش را در اين ديدار نشان داد.

شيلي موفق شد با برتري 2 بر صفر برابر اسپانيا صعودش را به مرحله بعد اين رقابت‌ها قطعي کرد.

خورخه سامپائولي سرمربي شيلي پس از صعودش تيم به مرحله بعد جام جهاني گفت: ارزش‌هايمان را در اين ديدار نشان داديم. تيمم بازي خوبي برابر اسپانيا به نمايش گذاشت و نشان داديم که تيم کوچکي نيستيم. در اين جام به دنبال کسب نتايج بزرگ هستيم و مي‌خواهيم گام به گام جلو برويم. اسپانيا تيم بزرگي است و شکست دادن آن حتي در اين شرايط نيز کار آساني نبود. اکنون به ديدار با هلند فکر مي‌کنم که مي‌تواند در جايگاه دو تيم تعيين کننده باشد. مي‌خواهيم گام به گام جلو برويم و نتايج بزرگي را در برزيل رقم بزنيم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد