تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا پس از شکست مقابل کاستاریکا اعلام کرد تیمش سزاوار شکست بوده است.به گزارش تک گل، دیدار تیم‌های کاستاریکا و ایتالیا از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه پرنامبوکو آغاز شد که در پایان کاستاریکا موفق شد آتزوری را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد.

تنها گل این دیدار را برایان رویز در دقیقه ۴۴ وارد دروازه ایتالیا کرد تا تیمش را ۶ امتیازی کرده و راهی مرحله بعد کند.

چزاره پرندلی در مورد این دیدار گفت: کاستاریکا تهاجمی بازی کرد و تعصب بیشتری نسبت به ما روی بازی خود به خرج داد. می‌دانیم که در گروه بسیار سختی قرار داریم و اکنون مجبوریم برای صعودمان در دیدار بعدی مقابل اروگوئه ریسک کنیم. اگر می‌توانستیم گل بزنیم، همه چیز فرق می‌کرد. فکر می‌کنم سزاوار این شکست بودیم.

پرندلی افزود: بازیکنانم دوندگی زیادی داشتند و در این شرایط آب و هوایی تمام توان خود را به کار گرفتند. ما برای این بازی برنامه‌هایی داشتیم اما کاستاریکا خیلی هوشمندانه عمل کرد و تمامی فضاها را از ما گرفت تا بتواند با شکست ما صعود کند. برای بازی بعد تنها کاری که باید انجام دهیم این است که انرژی از دست رفته‌مان را بازیابیم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد