تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

در مرحله يک چهارم نهايي مسابقات فوتسال قهرماني آسيا در هوشي مينه ويتنام، تيم ملي فوتسال ايران از ساعت 16 امروز (چهارشنبه) برابر تيم ميزبان به ميدان رفت و در نهايت 15 بر 4 ويتنام را شکست داد.حسين طيبي دقايق 2، 10 و 24، علي اصغر حسن زاده دقايق 25، 26 و 28، فرهاد فخيم 11، 36 و 38، محمد شجري 29 و 32، عليرضا وفايي دقايق 17 و 36، همچنين احمد اسماعيل پور و بهروز جعفري دقايق 11، 12، 17 و 30 براي ايران گلزني کردند و لوآن دقايق 12 و 29، هانگ 22 و تات في دقيقه 33 گل‌هاي ويتنام را به ثمر رساندند.

ويتنام در اين ديدار از حمايت صدها تماشاگر حاضر در سالن برخوردار بود اما با وجود فشار اين تماشاگران، شاگردان خسوس کاندلاس توانستند بازي برتري را نسبت به حريف خود نشان دهند. البته ويتنام هم در نيمه نخست يک بار تير دروازه ايران را به لرزه درآورد.

در نيمه دوم ايران حريف را تسليم قدرت خود ساخته و 10 بار ديگر دروازه ويتنام را گشود اما تا اندازه‌اي در دفاع ضعيف ظاهر شد تا حريف هم سه گل ديگر به اندوخته خود اضافه کند.

با اين حال ايران با برتري 15 بر 4 در اين ديدار راهي بازي نيمه نهايي شد که در اين مرحله بايد به مصاف برنده ديدار ازبکستان و لبنان برود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد