تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 جام جهانی کوچک فوتسال(گرندپریکس) 2015 قرعه‌کشی شد و تیم ملی ایران حریفانش را در این بازی‌ها شناخت.به گزارش "تک گل"، مسابقات جام جهانی کوچک(گرندپریکس) که یکی از جام‌های معتبر فوتسال محسوب می‌شود امسال نیز همانند گذشته برگزار خواهد شد که 8 تیم در آن حضور خواهند شد و در دو گروه چهار تیمی به رقابت خواهند پرداخت که البته برخی تیم‌های مطرح دنیا مثل اسپانیا، ایتالیا و روسیه در آن غائب هستند.

قرعه‌کشی این بازی‌ها که از تاریخ چهارم تا هشتم ماه نوامبر(سیزدهم تا هفدهم آبان ماه) در برزیل برگزار می‌شود صورت گرفت که تیم ملی ایران با تیم‌های اروگوئه، کلمبیا و آنگولا در گروه B قرار گرفت و در گروه A نیز برزیل میزبان با پاراگوئه، زامبیا و گواتمالا همگروه شد.

مسابقات گرندپریکس تاکنون 9 دوره برگزار شده است که هشت بار برزیلی‌ها قهرمان شدند و یک دوره اسپانیا در تنها حضورش عنوان نخست را کسب کرده است. تیم ملی ایران نیز دو مقام دومی و دو مقام سومی در این بازی‌ها دارد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد