تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

آقاي گل فوتسال جهان مي‌گويد خسوس کاندلاس به هيچ‌وجه در حد و اندازه‌هاي فوتسال ايران نبوده است.  وحيد شمسايي با ابراز تاسف از شکست ايران مقابل ژاپن و نايب قهرماني در رقابت‌هاي قهرماني آسيا خاطرنشان کرد: ناکامي ايران در اين رقابت‌ها را مي‌توان در يک جمله توصيف کرد: حضور افرادي نامناسب در جايگاهي که نبايد باشند.

به گزارش تک گل، او ادامه داد: ما کسي را به فوتسال ايران آورده‌ايم که حدود 6 سال از اين رشته دور بوده است و در دو سالي که به عنوان مشاور در ايران حضور داشت، با اينکه از سرمربي تيم بيشتر دريافتي داشت، اما هيچ تاثيري از خود به جاي نگذاشت.

کاپيتان سابق تيم ملي فوتسال ايران اضافه کرد: سخت‌ترين دوره جام ملت‌هاي آسيا سال منتهي به جام جهاني است. ما در حالي که امروز قهرماني در آسيا را از دست داديم، چگونه مي‌توانيم دو سال ديگر با اين شرايط عنوان قهرماني را به دست بياوريم.

شمسايي با بيان اينکه جايگاه فوتسال ايران بسيار بالاتر از خسوس است، تصريح کرد: روزي که من اعلام کردم فوتسال ايران از هر لحاظي بالاتر از خسوس است و اين مربي گنجايش فوتسال ايران را ندارد، بسياري بر من خرده گرفتند، اما حالا مي‌بينيد که چه اتفاقي افتاده است.

او اضافه کرد: اين مربي پول کلاني را از فوتسال ايران به دست آورد و هيچ نفعي نداشت. به نظرم اگر من او را مي‌بردم ايرانگردي و مکان‌هاي تاريخي کشورمان را به او نشان مي‌دادم، بيشتر مفيد واقع مي‌شد.

آقاي گل فوتسال جهان تصريح کرد: وحيد شمسايي چه تيم فوتسال ايران اول مي‌شد و چه حالا که اول نشده، مخالف خسوس بوده و هست. او در حد و اندازه‌هاي فوتسال ايران نبود.

شمسايي در پاسخ به اين سوال که آيا پيشنهادي مبني بر سرمربيگري تيم ملي فوتسال ايران به شما شده، گفت: برخي صحبت‌ها به صورت پراکنده انجام شده اما اگر پيشنهادي به صورت رسمي صورت پذيرد، حتما آن را قبول مي‌کنم. مطمئن باشيد حتي اگر لازم باشد، به عنوان تدارکات در کنار تيم ملي فوتسال حضور پيدا خواهم کرد.

او افزود: با تمام قدرت مي‌گويم که در حال حاضر توانايي داشتن سه تيم ملي در عرصه فوتسال را داريم و اگر قرار باشد من عهده‌دار سمت سرمربيگري تيم ملي فوتسال شوم، بايد به صورت دقيق و کامل و با در نظر گرفتن اصول، کار را به جلو پيش ببريم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد