تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 رئيس فدراسيون فوتبال در نامه‌اي از بازيکن پيشين تيم ملي ايران تقدير کرد.به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، متن تقدير کفاشيان از کريمي به شرح زير است:

جناب آقاي علي کريمي

با سلام

تلاش‌ها و مساعي شما براي فوتبال ملي و باشگاهي کشور هميشه با روح والاي جوانمردي و رفتار حرفه‌اي همراه بوده و در جهت اهداف فوتبال کشور از هيچ کوششي دريغ نکرده‌ايد. کسب عناوين مختلف بين المللي و افتخارات بي‌شماري که براي فوتبال ايران کسب کرده‌ايد و از همه مهم‌تر حمايت‌هاي بي‌دريغ‌تان از تيم‌هاي ملي و بويژه تيم ملي فوتبال ايران از جمله ديگر خدمات شما در راستاي رشد و اعتلاي نام ايران و فوتبال اين سرزمين بوده است.

حضور شما در فوتبال کشور همواره منشا اثر بوده و حال که تصميم به اتمام اين دوره از زندگي حرفه‌اي خود گرفته‌ايد، قطعا در مرحله دوم که ورود به عرصه مربيگري و انتقال دانش است، هم همينگونه خواهيد بود. لذا بدينوسيله از مساعي ارزشمند و اهتمام ويژه‌تان در رشد و اعتلاي فوتبال ايران تشکر و قدرداني کرده و توفيق روز افزون شما را از درگاه احديت مسئلت داريم. اميد است در پرتو عنايات حضرت حق همواره در کليه شئون زندگي موفق و مؤيد باشيد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد