تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 مسئولان باشگاه پرسپوليس با ارسال نامه‌‌هايي به فدراسيون فوتبال قطر و ايران اعلام کرده‌اند که پولادي با اين باشگاه قرارداد دارد و نمي‌تواند به تيم الشحانيه قطر بپيوندد.به گزارش تک گل، پس از عقد قرارداد مهرداد پولادی با تیم فوتبال الشحانیه قطر مسئولان باشگاه پرسپولیس که مدعی هستند این بازیکن با آنها قرارداد دارد در تکاپو هستند تا از حضور پولادی در این تیم جلوگیری کنند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال قطر اعلام کردند که پولادی با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و نمی‌تواند در لیگ قطر بازی کند.

این در حالی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس نامه دیگری را هم به مسئولان فدراسیون فوتبال داده‌اند و ضمن اعلام اینکه پولادی با پرسپولیس قرارداد دارد اعلام کردند که اجازه صدور ITC برای این بازیکن را نمی‌دهند.

مهرداد پولادی روز گذشته قراردادی با باشگاه الشحانیه قطر امضا کرد و این در حالی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس می‌گویند این بازیکن با آنها قرارداد دارد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد