تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 هافبک ملي‌پوش استقلال مي‌گويد به دليل شرايط بدني که داشته در بازي‌هاي گذشته استقلال فرصت فيکس بازي کردن را پيدا نکرده است.آندرانیک تیموریان درباره شایعه پیشنهاد تیم‌های قطری و احتمال جدایی‌اش از استقلال گفت: همان طور که خودتان گفتید این حرف و پیشنهاد از تیم‌های قطری شایعه است. من در این مقطع پیشنهادی از تیم‌های قطری ندارم و به قراردادی که با استقلال بسته‌ام پایبند خواهم بود. من از تمدید قرارداد و ماندن در استقلال خوشحال هستم و نارضایتی از شرایطی که به وجود آمده ندارم.

وی افزود: پس از اینکه ما در جام جهانی شرکت کردیم، فرصتی نداشتم که بتوانم به خوبی برنامه بدنسازی‌ام را پیش ببرم. به خاطر همین شرایط بدنی‌ام آن طور که باید برای حضور در لیگ مناسب نبود. در چند بازی گذشته فرصت پیدا نکردم که در ترکیب ثابت استقلال بازی کنم چون آماده نبودم اما با آمادگی به دست آمده اگر کادر فنی صلاح بداند، از این هفته می‌توانم برای استقلال بازی کنم اما باز هم تاکید می‌کنم که من ناراحت نیستم چون نیمکت‌نشین نیستم.

تیموریان درباره وضعیت استقلال پس از شش هفته از لیگ برتر گفت: واقعا استقلال خوب نتیجه گرفته است. تیم ما این فصل خیلی جوان شده و همین جوانی نقطه قوت تیم است. امیدوارم بتوانیم این روند را حفظ کنیم و نتایج خوبی بگیریم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد