تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 باشگاه گسترش فولاد علاوه بر جذب پيمنتا به دنبال جذب يکي از دو هافبک مياني استقلال است.باشگاه گسترش فولاد برای حل مشکلات خود در آستانه جذب لئوناردو پیمنتا، هافبک - مهاجم برزیلی است که پیشتر در ایران در تیم‌های صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز توپ زده است. این بازیکن شنبه به ایران می‌آید تا پس از تست پزشکی قراردادش را با این تیم تبریزی ثبت کند. این بازیکن در صورت عقد قرارداد با گسترش فولاد می‌تواند تیمش را در بازی‌های لیگ برتر و جام حذفی همراهی کند و با توجه به وجود چند جای خالی در لیست گسترش فولاد نیازی نیست تا نیم‌فصل برای بازی کردن منتظر باشد.

از طرفی دیگر باشگاه گسترش فولاد در جهت تقویت خود به دنبال جذب سه بازیکن است. یکی از این بازیکنان کسی است که فراز کمالوند در سفرش به برزیل او را دیده و احتمالا این بازیکن نیم‌فصل به گسترشی‌ها اضافه شود. دو بازیکن دیگری که مد نظر این تیم تبریزی هستند، جاسم کرار و آندرانیک تیموریان هستند. این دو هافبک استقلال که با باشگاه خود قرارداد دارند، تنها می‌توانند با جذب رضایت آبی‌پوشان پایتخت به آبی‌های تبریزی بپیوندند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد