تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 کميته نقل و انتقالات سازمان ليگ نام 10 بازيکن فوتبال ايران را در فهرست بازيکنان تعليق‌شده قرار داد.روابط عمومی سازمان لیگ‌برتر دقایقی پیش با انتشار فهرستی 10 نفره بازیکنانی را که به دلیل عدم مراجعه به سازمان نظام وظیفه تا زمان معاینه مجدد برای احراز صلاحیت کارت معافیت تعلیق شده اند را منتشر کرد که در بین این اسامی مهرداد پولادی وجود دارد. او باید به ایران بیاید و در اداره نظام وظیفه تست مجددی بدهد تا مشخص شود معافیتش قانونی بوده یا نه.

پولادی که ممکن است کارت معافیتش باطل شود و در فهرست محرومین قرار بگیرد در حال حاضر در تیم الشحانیه قطر به بازی مشغول است و البته مشخص نیست که چه زمانی ریسک آمدن به ایران را به جان می‌ خرد.

اسامی این 10 بازیکن به شرح زیر است:
صابر محمد سپهری (استیل آذین 92-91)-مهرداد پولادی (قطر)-سعید نوروزی( آلومینیوم اراک) -آیدین خامی(فاقد تیم) -علی واقف ( نفت تهران 92-91) -امیر تهمورثی (ایرانجوان بوشهر)-مرتضی رمضانی(فاقد تیم) -فرید حلافی (استقلال اهواز)-رضا یادگاری(پیکان 92-91 )-محسن الیاسی (فجر شهید سپاسی 93-92)

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد