تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

رئيس نظام وظيفه عمومي ناجا تاکيد کرد مهرداد پولادي و سروش رفيعي دو بازيکن ملي‌پوش ايران بايد براي گذراندن خدمت سربازي خود به حوزه نظام وظيفه معرفي کنند.


صدرالسادات می‌ گوید: مجوز این دو بازیکن تنها برای یک ماه تعیین شده بود و آنها بعد از این تاریخ به همان وضعیت سابق برمی گردند و باید برای انجام خدمت سربازی خود را به سازمان نظام وظیفه عمومی معرفی کنند.

وی اظهار داشت: بقیه بازیکنانی هم که کارت شان باطل شده مانند این دو نفر باید برای خدمت سربازی اقدام کنند.

صدرالسادات همچنین بااشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درجمع مدال آوران بازیهای آسیایی2014 اینچئون مبنی بر جلوگیری از تخلفات در ورزش گفت: ما باید در این زمینه بیشتر دقت و برنامه ریزی کنیم و از سوی دیگر هم ورزشکاران باید به این سمت نروند.

وی درخصوص بازیکنان دارای کارتهای معافیت جعلی هم گفت: همانطور که در گذشته بارها گفته ام این بازیکنان مدارکی ارایه داده بودند که کارت معافیت از مسیر و فرایند قانونی تحویل شده بود که متاسفانه آن مدارک و مستندات دچار خدشه و مشکل بود.

پیش از شروع جام ملتهای آسیا و با تقاضای وزیر ورزش و جوانان سرلشکر فیروزآبادی رییس ستاد کل نیروهای مسلح ضمن تأکید مجدد بر برخورد قاطع و قانونی با کسانی که با جعل و دسیسه کارت معافیت جعل کرده اند، استثنائا با همراهی چهار نفر از بازیکنان مورد نیاز تیم ملی یعنی سروش رفیعی، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینی و مهرداد پولادی برای حضور در جام ملت های آسیا تا پایان دی ماه سال جاری موافقت کرده بود.

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد