تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

در متن زیر صحبت های جالبی از امیر قلعه نویی در کنفرانس خبری پیش از دیدار با سپاهان می خوانید:به گزارش سایت خبر ورزشی "تک گل"، بیشتر از شرایط استقلال مصاحبه های کی روش و تیموریان سرمربی استقلال را سوژه سوالات خبرنگاران کرده است.قلعه نویی در کنفرانس گفت: مردم کی روش را دوست دارند و تیم ملی باید حمایت شود.

به بازیکنان تیم ملی خسته نباشید می گویم
به بازیکنان تیم ملی خسته نباشید وخدا قوت می گویم.آنها هر چه در توان داشتند انجام دادند.من به تیم ملی انتقادی نداشتم.کار خیلی خوبی بود که به بازیکنانی که در لیگ بودند توجه کردند.

من از 15 سالگی به آزمون توجه کردم
سردار آزمون بازیکنی بود که خود من هم به این بازیکن در 15 سالگی در سپاهان توجه کردم.حرف ما انتقاد نبود حرف ما این بود که باید به لیگ و بازی های آن توجه شود.بازیکنانی مثل پورعلی گنجی و وریا غفوری از کجا آمدند؟از لیگ ما آمدند.وحید امیری و چند بازیکن دیگر از دل همین لیگ آمدند.امیدوارم در آینده مربیان به این مسائل بیشتر توجه کنند.

مردم کی روش را دوست دارند
مردم کی روش را دوست دارند و تیم ملی باید حمایت شود.ما هم دشمن تیم ملی نیستیم و فقط نظر خود را اعلام کرده بودیم.

به فغانی تبریک می گویم
به جامعه بزرگ فوتبال ایران علی الخصوص داوری بابت حضور فغانی در فینال جام ملت ها آسیا تبریک می گویم.درباره بازی باید بگویم که شرایط تیم ما مثل تیم های دیگر است که قرار است امروز و فردا بازی های خودشان را انجام بدهند.ما 5 بازیکن در تیم ملی داشتیم که چون نبودند تمرینات ما کامل نشد.

سپاهان تیم بزرگی است
سپاهان تیم بزرگی است و خودم دو سال آنجا کار کردم.کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد و امیدوارم بازی خوبی مقابل آنها داشته باشیم.در تیم ما عنایتی و طالب لو نفرات جدید هستند که به تیم اضافه شدند.همین مساله انگیزه تیم را بالا برده است.در خط میانی دو سه گزینه داشتیم که نتواستیم آنها را بگیریم.هلمکه هم مصدوم شد ولی با این حال امیدوارم همه بازیکنان با انگیزه مقابل سپاهان بازی کنند.

جواب مصاحبه آندو را می دهم
به این سوال ها آخرکنفرانس جواب می دهم زیرا باید ذهن همه مردم و شما که می نویسید روشن شود.

به طالب لو نیاز داریم
هلمکه بازیکن بسیار خوبی بود اما مصدوم شد. دنبال یک هافبک بودیم که از مصر بیاوریم اما نشد. درباره دروازه بانمان هم وحید طالب لو را به خدمت گرفتیم زیرا نمی شود در تمام بازی ها از یک دروازه بان استفاده شود. مگر کاسیاس همه بازی ها را درون دروازه می ایستد؟ طالب لو را آوردیم چون نیاز بود در شرایط خاص از هر یک از دروازه بانان استفاده شود.به مورینیو نگاه کنید در بازی ها به نوبت از دروازه بانی خود استفاده می کند. بستگی دارد بازی چطور باشد و چه ویژگی هایی داشته باشد. از همان دروازه بان استفاده می کنند. ما در پست دروازه با آمدن طالب لو تقویت شدیم. او یکی از اعضای خانواده ما بود. خوشحالم که در زمان من به استقلال برگشت.

این اسم ام اس آندو است
این متن اس ام اس آندو برای من است که از موبایلم برای شما می خوانم: امیرخان سلام عرض می کنم. شرمنده که بالاخره نتوانستم تا آخر لیگ با شما باشم. از تمام زحماتی که برای من کشیدید تشکر می کنم. واقعا شرمنده که نتوانستم تا آخر لیگ کنار شما و تیم باشم. حلالم کنید. ممنون از تمام زحماتی که برایم کشیدید. تشکر می کنم. شرمنده همه شما شدم.

آقای تیموریان به خاطر یک میلیارد به تیمت پشت کردی
واقعا من باید چکار کنم؟ حلال کنم یا نه؟ یک روز مردی در خانه ای تجمع می کند و می بینید بازیکن چه حرف هایی می زند.آقای تیموریان این پیامک را زدی چطور به تیم پشت کردی، رفتی، برگشتی. یک میلیارد پول گرفتی، یک میلیاردی که تیم مرا به هم ریخت و حالا می خواهی من حلالت کنم؟ مشکل تو پولت بوده. می خواستی پولت را بگیری.من این پیامک را برای شما خبرنگاران خواندم تا متوجه شوید یک روز ما مردیم در خانه مان جمع می شوند و یک روز هم چیزهای دیگر درباره مان می گویند. البته من به این حرف ها و پیامک ها توجه نمی کنم. این بحث ها پشیزی برایم ارزش ندارد. کار خودم را می کنم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد