تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 باشگاه ذوب‌آهن با ارسال نامه‌اي به باشگاه پرسپوليس خواهان جذب دو بازيکن اين تيم شد.

باشگاه ذوب آهن با ارسال نامه‌اي به باشگاه پرسپوليس از مديران اين باشگاه تهراني درخواست کرده که شرايط خود را براي انتقال قطعي ميلاد غريبي و محمدرضا خانزاده اعلام کنند.به نقل از ايسنا، اين دو بازيکن در نيم فصل دوم فصل سيزدهم ليگ برتر به صورت قرضي از پرسپوليس به ذوب آهن رفته بودند.

سعيد آذري، مديرعامل باشگاه ذوب آهن با اعلام اين خبر همچنين گفت: با تمام شدن قرارداد قرضي محسن مسلمان با پرسپوليس اين بازيکن بايد به ذوب آهن باز گردد و ما تحت هيچ شرايطي او را به پرسپوليس نخواهيم داد.

مديرعامل باشگاه ذوب آهن درباره کادر فني فصل آينده تيمش نيز گفت: چهار گزينه داريم که شانس هر چهار نفر برابر است. از همه آنها برنامه خواسته‌ايم و نفر منتخب را شنبه هفته‌ آينده معرفي مي‌کنيم.

مجمع کارخانه ذوب آهن اواسط خرداد ماه 93 تشکيل جلسه مي‌دهد تا سقف بودجه باشگاه را مشخص کند و اين در حالي است که آن زمان نيمي از فصل نقل و انتقالات سپري شده است. آذري در اين باره گفت: ما هم تا آن روز نصف کارهايمان را انجام داده‌ايم!

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد