تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 پيشکسوت باشگاه استقلال با بيان اين که پيشنهادي از سوي وزارت ورزش و جوانان براي عضويت در هيات مديره اين باشگاه به او نشده است، گفت: پيشکسوتان باشگاه بايد از تمامي افرادي که در هيات مديره جديد قرار مي‌گيرند، حمايت کرده و عليه آنها موضع نگيرند.اصغر حاجيلو در پاسخ به اين سوال که آيا پيشنهادي از سوي وزارت ورزش و جوانان براي عضويت او در هيات مديره جديد باشگاه استقلال شده است، اظهار کرد: به خدا قسم از اين موضوع هيچ اطلاعي ندارم و تاکنون هيچ پيشنهادي از سوي وزارت ورزش در اين موضوع به من نشده است. البته عضويت در هيات مديره باشگاه استقلال براي هر استقلالي يک افتخار است و از آنجا که اين باشگاه 20 ميليون هوادار دارد، براي من افتخاري است که اگر بتوانم به باشگاه استقلال کمکي داشته باشم.

به نقل از ايسنا، رييس آکادمي باشگاه استقلال افزود: به نظر من فرقي نمي‌کند چه افرادي در هيات مديره قرار گيرند و وظيفه همه پيشکسوتان است که از آنها حمايت کنند و عليه آنها موضعي نگيرند؛ چرا که اين براي باشگاه استقلال و جايگاهش مناسب نيست. اميدوارم هرچه زودتر تکليف باشگاه استقلال روشن شود تا تيم خوبي براي فصل آينده ليگ برتر بسته شود تا بتواند دل هواداران را شاد کند؛ چرا که با اين وضعيت همه تيم‌ها در حال حاضر به دنبال يارگيري براي فصل بعد هستند اما استقلال هنوز تکليفش مشخص نيست که با کدام مربي يا بازيکن مي‌خواهد در فصل بعد پاي به رقابت‌هاي فوتبال بگذارد.

وي با بيان اين که امير قلعه‌نويي هم‌اينک اوضاع رواني مناسبي بابت مشکلات استقلال ندارد، گفت: من چند بار با هر چهار خط تلفن قلعه‌نويي تماس گرفتم اما دو گوشي او خاموش بود و دو خط ديگر را نيز جواب نداد در حالي که تاکنون سابقه نداشت که قلعه‌نويي جواب تلفن من را ندهد اما در تماسي که با يکي از دوستان نزديک او داشتم، به من گفت امير کاملا به هم ريخته و از آنجا که وضعيت تيم مشخص نيست، دستش کاملا بسته است و نمي‌داند که با چه کسي بايد صحبت کند و همين بلاتکليفي استقلال و قلعه‌نويي سبب شده اوضاع رواني او به هم بريزد چرا که او به عنوان يک استقلالي تمام عيار نگران اين باشگاه براي فصل آينده است. در حال حاضر حدود 60 درصد بازيکنان فصل قبل استقلال قراردادشان تمام شده و اين براي تيمي که مي‌خواهد براي قهرماني در فصل آينده به ميدان برود، خطرناک است.

حاجيلو خاطرنشان کرد: با شناختي که از وزير ورزش، سجادي و خادم دارم مطمئن هستم آنها يک هيات مديره قوي و کارآمد و همچنين يک اسپانسر خوب براي استقلال انتخاب خواهند کرد اما اميدوارم اين موضوع هرچه زودتر اتفاق بيفتد.

پيشکسوت استقلال در پاسخ به اين سوال که آيا ماندن قلعه‌نويي در استقلال موافق هست، گفت:‌ حتي زماني که قلعه‌نويي در تراکتورسازي و سپاهان بود گفتم بعد از مرحوم حجازي تنها او مي‌تواند استقلال را در بهترين شرايط نگه دارد که خيلي‌ها از حرف من ناراحت شدند اما من نه سرپرست و نه کمک او هستم. اما اعتقاد دارم قلعه‌نويي مي‌تواند تمام حاشيه‌هاي تيم را جمع کند. او يک کارنامه عالي در ليگ برتر دارد و در حال حاضر نيز بسيار پخته‌تر شده و همان طور که پارسال در رقابت‌هاي آسيايي نتايج خوبي کسب کرد، فکر مي‌کنم بهترين گزينه براي مربي‌گري استقلال باشد.

حاجيلو درباره ماندن يا رفتن فتح‌الله‌زاده نيز گفت: من دوست دارم فتح‌الله‌زاده نيز به عنوان يک مدير باتجربه در استقلال بماند اما در اين قضيه وزارت ورزش تصميم نهايي را مي‌گيرد. آنها مي‌خواهند همانطور که درباره پرسپوليس عمل کردند به استقلال نيز يک شوک و روح تازه‌اي وارد کنند. مطمئنا آنها نيز از عملکرد فتح‌الله‌زاده در طول اين چند سال آگاهند و مي‌دانند چه خدماتي به استقلال کرده است. به نظر من او کارنامه درخشاني در باشگاه داشته؛ هر چند مسائل حاشيه‌اي در حال حاضر گريبانگير استقلال شده است که اميدوارم همه افراد در مورد يکديگر خوب حرف زده و دست به قضاوت زودهنگام نزنند. پيشکسوتان استقلال بايد به مديران اين باشگاه احترام بگذارند تا وضعيت و جايگاه استقلال با اين گونه صحبت‌ها متزلزل نشود.

مدير آکادمي باشگاه استقلال با بيان اينکه صحبتي خارج از موضوعات باشگاه استقلال دارد، گفت: از وزير محترم ورزش مي‌خواهم علي کريمي را به تيم ملي بازگرداند؛ چرا که وجود او در تيم ملي مي‌تواند يک برند و همچنين روحيه براي تمامي بازيکنان تيم ملي در جام جهاني باشد. کفاشيان هيچ زوري ندارد و نمي‌تواند در اين باره به کي‌روش فشاري وارد کند. به نظر من امثال کريمي براي ما يک سرمايه هستند و حتي از کي‌روش نيز براي تيم ملي ما مهم‌تر است. ديگر بازيکنان مانند رحمتي، عقيلي و صادقيان نيز از استعدادهاي ناب اين فوتبال هستند و بايد از آن‌ها در جام جهاني استفاده شود.

حاجيلو افزود: کي‌روش مليت پرتغالي دارد و بعد از جام جهاني به خانه خود مي‌رود. او نمي‌تواند در مورد سرمايه‌هاي فوتبال ما اين گونه تصميم بگيرد و خيلي سريع آنها را از تيم ملي حذف کند. کي‌روش در لجبازي افتاده و به منافع ملي ما فکر نمي‌کند در صورتي که تيم ملي متعلق به همه مردم است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد