تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

اسکوچیچ بعد از برد 1-0 فولاد مقابل لوکوموتیو تاشکند گفت: ترسی از بازی دادن جوانان تیم در بازی ندارم.به گزارش "تک گل"، دراگان اسکوچیچ بعد از پیروزی مقابل لوکوموتیو ازبکستان در لیگ قهرمانان آسیا گفت:  خوشحالم که موفق شدیم نتیجه بازی را به سود فولادخوزستان رقم بزنیم، اما از نحوه بازی بازیکنانم در نیمه اول راضی نیستم. به همین خاطر در نیمه دوم با اعتماد به جوانان توانستیم به یک پیروزی آرامبخش برسیم.

وی افزود: این جوانان آتیه ساز فوتبال باشگاه‌ حرفه‌ای فولادخوزستان خواهند بود. به نوبه خودم از هواداران اهوازی تشکر می‌کنم. از آنها تقاضا می‌کنم در دو بازی آینده ما را تنها نگذارند. به عنوان یک مربی فوتبال هرگز از حضور و استفاده بازیکنان جوان در ترکیب ثابت هراسی نداشته و اعتقاد خاصی به این پتانسیل بالای فوتبال دارم.

سرمربی فولاد خوزستان تأکید کرد همیشه به پیروز شدن فکر می‌کنم و در این بازی کسب نتیجه خوب ارزش بیشتری داشت که به آن رسیدیم. در آینده فولادی که شایسته حضور در لیگ فوتبال آسیا باشد آماده می‌کنم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد