تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

منصوریان سرمربی جوان تیم نفت پس از بازی مقابل الاهلی عربستان در کنفرانس خبری حاضر شد:دیشب و در آخرین دیدار مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، تیم نفت کشورمان میهمان الاهلی عربستان بود. در این دیدار که از ساعت 22 و 15 دقیقه در ورزشگاه پرنس فیصل شهر جده و در حضور قریب به 30 هزار نفر برگزار شد، تیم نفت با نتیجه دو به یک نتیجه را واگذار کرد و نتیجه مجموع دو دیدار رفت و برگشت را دو به دو کرد اما به اعتبار گل زده در خانه حریف، به مرحله بعد صعود کرد.

پس از این دیدار علی‌رضا منصوریان در نشست خبری، بر عملکرد در خور توجه بازیکنانش در دور رفت تاکید کرد آن را به مثابه کلیدی برای گشودن در ورود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان AFC دانست.

این سرمربی 44 ساله همچنین گفت: مهم‌ترین چیز آن است که ما در دیدار رفت، به تیم حریف هیچ فرصت گلی را واگذار نکردیم. ما در آن دیدار سخت‌تر از همیشه کوشیدیم؛ برای خودمان فرصت سازی می‌کردیم و برای حریف، منع تصاحب فرصت!

او افزود: شیوه بازی‌مان حریف را مجبور کرد که با رویکرد تهاجمی بازی کند و همین امر سبب شد که از خطوط پشتی‌شان همچون خط دفاع غافل شوند.

منصوریان که این برد را در نخستین سالگشت سرمربی‌گری‌اش در نفت به دست آورد در ارتباط با بازیکنانش و حریف آن‌ها تصریح کرد: می‌خواهم از بازیکنانم تشکر کنم؛ آن‌ها دستاورد بزرگی را حاصل کردند. ما در مقابل تیمی قوی قرار گرفته بودیم؛ تیمی که هیچ بازی‌ای را در مرحله گروهی نباخته بود. اما ما با اهداف بزرگی به عربستان سعودی آمدیم؛ ما می‌خواستیم که به مرحله بعد صعود کنیم. ما برای یک گل زود هنگام برنامه ریزی کرده بودیم که به این ترتیب بتوانیم بر تیم حریف اثر روانی بگذاریم و البته دیدید که چه گل مهمی را به ثمر رساندیم.

گفتنی‌ است که به این ترتیب تیم‌های نفت، لخویا، الهلال، و الاهلی از غرب آسیا به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا رسیدند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد