تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

به گزارش "تک گل" ، کاپیتان پرسپولیس اظهار کرد: منتظر تصمیم باشگاه هستم ولی فعلا تماسی با من گرفته نشده است.


وی درباره اینکه برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مصاحبه‌ای اعلام کرده که اگر پولش را نگیرد دیگر به ایران بر نمی‌گردد خاطرنشان کرد: به هر حال برانکو مربی بزرگ و با شخصیتی است و من به شخصه از کار کردن با او لذت بردم چرا که برانکو یک مربی با نظم و انضباط است و برای کارش زحمت می‌کشد و به نظرم اگر او به خاطر مسائل مالی بخواهد از پرسپولیس برود این مسئله یک شکست بزرگ برای باشگاه خواهد بود چرا که او چند هفته‌ای با تیم کار کرده و کاملاً با زیر و بم پرسپولیس آشنا شده و این به ضرر ما خواهد بود که برانکو از پرسپولیس برود.

کاپیتان تیم پرسپولیس درباره پیشنهاد 800 هزار دلاری یکی از تیم‌های قطری اظهار داشت: همیشه اولویت من پرسپولیس بوده و مردم به من در کوچه و خیابان لطف دارند و با دیدن من می‌گویند که از پرسپولیس نروم و من این پیراهن را دوست دارم و قطعا اولویت برای من پرسپولیس خواهد بود. اما همان‌طور که گفتم هنوز کسی از باشگاه با ما تماس نگرفته و فعلا چیزی مشخص نیست.

نوری درباره اینکه آیا هنوز برای خودش شانس دعوت به تیم ملی را قائل است گفت: به هر حال انسان همیشه با امید زنده است و من هم همه تلاشم را می‌کنم تا دوباره بتوانم پیراهن تیم ملی کشورم را بپوشم ولی در نهایت همه چیز به نظر کی‌روش بستگی دارد و تصمیم گیرنده نهایی اوست اما مطمئن باشید اگر امسال 100 بودم سال آینده 200 خواهم شد تا بتوانم به تیم ملی دعوت شوم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال پرسپولیس در پایان درباره تمرین این تیم در ریاض و در راهروی هتل قبل از بازی با الهلال عربستان تصریح کرد: ما معمولاً روز بازی در سالن ورزشی هتل‌ تمرین می‌کنیم اما در ریاض به دلیل مشکلاتی که وجود داشت مجبور شدیم در راهروی هتل تمرین کنیم که این مسئله زیبنده تیمی مثل پرسپولیس نیست.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد