تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

نوری در طی جلسه ای با نژادفلاح تاکید کرد هواداران پرسپولیس برایم مهم هستند نه پیشنهادهای نجومی!به گزارش "تک گل" محمد نوری تصریح کرد: امروز (سه شنبه) در محل باشگاه حضور یافتم تا با قائم مقام باشگاه در باره شرایط خودم، دیگر اعضای تیم و وضعیت پرسپولیس صحبت کنم. وی افزود: در این جلسه صحبت های مثبت وامیدوارکننده ای برای فصل آینده مطرح شد تا به امید خدا بتوانیم برای هواداران افتخار کسب کنیم.

نوری درخصوص مطالبی که در روزهای اخیر از ناراحتی وی در مورد شرایط پرسپولیس مطرح شده است، گفت: پرسپولیس را دوست دارم و بحث ناراحتی شخصی وجود نداشت. امیدوارم سال جدید با تیمی قوی که خواهیم داشت، خواسته های هواداران را عملی کنیم.

نوری درباره پیشنهاد خارجی خود خاطرنشان کرد: از یک باشگاه عربی پیشنهاد وسوسه انگیزی دارم که هنوز جوابی به آن ندادم و به احتمال زیاد به عنوان کاپیتان، در خدمت پرسپولیس خواهم بود.

کاپیتان پرسپولیس افزود: معتقدم شاکله اصلی تیم باید حفظ شود و چند مهره را هم برای تقویت تیم اضافه کنیم. نوری درباره خبرهایی مبنی برعدم بازگشت ایوانکوویچ به ایران تصریح کرد: بحث حق و حقوق یک امر طبیعی در فوتبال است و مربی رایگان کار نمی کند. با این حال مطمئن باشید برانکو به ایران بازمی گردد.تمام امور درحال پیگیری است تا کار را با قدرت برای فصل آینده آغاز کنیم.

کاپیتان سرخپوشان افزود: پرسپولیس تیم بزرگی است و این یک واقعیت است که همه می خواهند حتی با وجود مشکلات مالی، پیراهن این تیم را به تن کنند.بازیکنان و مربی خوبی داریم و اگر باشگاه بخواهد، به عنوان کاپیتان تیم حتی حاضرم با بچه ها صحبت کنم تا برخی مشکلات برطرف شود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد