تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

بیک زاده اظهار کردد با چند تیم مذاکره داشته ام ولی هنوز با هیچ تیمی امضاء نکرده ام!به گزارش "تک گل" هاشم بیک‌زاده در خصوص اینکه آیا به باشگاه صبای قم پیوسته است گفت: چه کسی این حرف را زده است؟ من با سه باشگاه صبای قم، ذوب‌آهن و ملوان انزلی مذاکراتی داشته ام اما هنوز با هیچ تیمی قرارداد امضا نکرده‌ام چون هنوز بازیکن استقلال هستم!

وی در پاسخ به این سوال که چطور این صحبت را می‌کند در حالی که همه گفته اند او در لیست مازاد استقلال است گفت: یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارم، ضمن اینکه مسئولان باشگاه استقلال هر بازیکنی را که نمی‌خواستند به او برگه دادند و رسما اعلام کردند که می‌‌توانند با تیم‌های دیگر مذاکره کند. این اتفاق در مورد فروزان، صادقی، سلیمان و فلاح و چند نفر دیگر هم افتاد. حتی مدیر برنامه‌های من چندین بار با مسئولان استقلال نشست داشت.

بیک‌زاده تاکید کرد: من با باشگاه تراکتورسازی چندی پیش مذاکره کردم و حتی در یک قدمی امضای قرارداد بودم اما مسئولان باشگاه استقلال بدون اینکه حتی یک بار به صورت جدی حضورم در لیست مازاد را تائید یا تکذیب کنند دیگر با من تماسی نگرفتند.

مدافع استقلال در خصوص اینکه تنها چند روز تا پایان نقل و انتقالات باقی مانده است و تکلیف این بازیکن چه می‌شود گفت: تکلیف من روشن است. من بازیکن استقلال هستم و باید تکلیفم روشن شود. مطالباتی از باشگاه دارم که رقم کمی نیست. به هر حال باشگاه استقلال باید تکلیف مطالبات من را روشن کند و من هم بدانم چه کار باید انجام بدهم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد