تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

تیم فوتبال استقلال در ورزشگلاه آزادی با نتیجه 3-1 تیم فولاد را شکست داد.

 

 میثم مجیدی، حنیف عمران‌زاده و جابرانصاری 3 گل استقلال را در این بازی پرجنب و جوش و زیبا به ثمر رساندند. فولاد که در دقیقه 3 از استقلال پیش افتاد، موفق به حفظ برتری خود نشد و از دور این رقابت ها کنار رفت.

ساعت 18، ورزشگاه آزادی مرحله یک هشتم نهایی جام‌حذفی

تماشاگر: 5 هزار نفر
داوران: اشکان خورشیدی کمک ها: منصوری و ایلدروم

استقلال:
مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، میثم مجیدی، هرائر مگویان، خسرو حیدری، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی(آرش برهانی 74)، محسن کریمی(علیرضا کریمی 82)، جابر انصاری، پروپجیچ(شهباز زاده 62)
سرمربی: پرویز مظلومی

فولاد:
علی سلیمی، مساریچ، بهمن کامل، حسین ابراهیمی، ساسان انصاری، اسماعیل شریفات(محمود مطلق زاده 86)، اکبر ایمانی، ماتیاس چاگو، امید خالدی، محمدرضا خانزاده، امیرحسین فشنگچی(دغاغله 70)
سرمربی: دراگان اسکوچیچ

اخطار:
عمران زاده (62) - شهباز زاده(67) - خسرو حبدری (70) - روزبه چشمی(85) از استقلالشرح گل:
١-٠(فولاد): پاس فوق العاده فشنگچی از میانه میدان به شریفات رسید و این بازیکن با یک ضربه چیپ دروازه استقلال را باز کرد.
1-1 (استقلال) : میثم مجیدی روی سانتر دیدنی جابر انصاری از روی نقطه کرنر دروازه فولاد را با ضربه سر باز کرد.
2-1 (استقلال): بازهم سانتر جابر انصاری را این بار حنیف عمران زاده گل کرد.
٣-١(استقلال) ضربه امیدابراهیمی با دفع ناقص بهمن کامل و خانزاده موقعیت فوق العاده برای انصاری ساخت تا این بازیکن با یک قیچی برگردان دروازه سلیمی را باز کند.

بهترین بازیکن:

جابر انصاری با 2 پاس گل و یک گل موثرترین بازیکن استقلال بود اما باز هم مثل هر دو مسابقه قبلی حنیف عمران‌زاده و مگویان دو دفاع مرکزی استقلال عالی کار کردند ضمن اینکه امید ابراهیمی نیز نمایش درخشانی مقابل فولادی‌ها داشت.

اتفاق ویژه:

به نظر می‌ رسد با شکست امروز مقابل استقلال دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد از این تیم کنار برود. بازی امروز بهترین فرصت برای بازگشت او و تیمش به جاده موفقیت بود اما آنها باز هم در کسب نتیجه خوب ناکام ماندند.


شرح بازی:

استقلال با حملات اقتصادی و موثر خود یک پیروزی بی حرف و حدیث را مقابل فولاد به دست آورد تا خود رادر مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها ببیند. این پیروزی از آنجا ارزش مضاعفی دارد که رقیب دیرینه آنها پرسپولیس امروز از این مسابقات کنار رفت. استقلال که با گل شریفات از فولاد عقب افتاده بود، در همان 20 دقیقه اول 2 بار روی کرنرهای یک شکل به گل رسید ودر نیمه دوم نیز در یک ضدحمله با ضربه قیچی انصاری فاصله خود را بیشتر کرد و با یک دفاع فوق العاده تیمی به مرحله بعدی صعود کرد. جایی که باید یک نبرد حساس و انتقامی را با تیم علیرضا منصوریان انجام بدهد.


دقایق حساس:

دقیقه 1 : سانتر خسرو حیدری به پرپجیچ نرسید دو علی سلیمی توپ را گرفت.
دقیقه ٣٢: سانتر ساسان انصاری می توانست با ضربه سر امیدخالدی مهاجم فولاد را تک به تک کند اما در میانه راه عمران زاده توپ را قطع کرد.
٣٨ پاس: استقلالی ها ار میانه میدان می رفت انصاری را در حالت تک به تک قرار دهد اما به دلیل سرعت زیاد توپ و مشایعت سلیمی موقعیت آبی ها به هدر رفت.
دقیقه ٤٤: سانتر انصاری از راست با ضربه سر کریمی همراه شد اما توپ به پروپچیچ نرسید.
دقیقه ٥٥: اشتباه مدافعان استقلال در دفع توپ ، چاگو را صاحب توپ کرد ، ابراهیمی توپ را از چاگو گرفت و با یک ضربه آن را راهی دروازه کرد که به بیرون رفت.
دقیقه ٦١: ضربه فشنگچی با اختلاف رزیاد به بیرون رفت.
دقیقه ٦٨: ضربه آزاد فشنگچی در موقعیت عالی به دیوار دفاعی برخورد کرد.
دقیقه ٧٠: کرنر عالی فولادی ها از راست می رفت تا با ضربه مساریچ گل شود اما مجیدی آن را دور کرد.
دقیقه ٧٢: حرکت تمرین شده فولادی ها ابراهیمی را صاحب موقعیت کرد اما ضربه او به بیرون رفت.
دقیقه ٧٥: حسین ابراهیمی در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد اما ضربه او در راه گل شدن به بدن مدافع استقلال برخورد کرد و دور شد.
٨٤: شوت شهباززاده با واکنش سلیمی همراه شد.
دقیقه ٨٦: شوت از راه دور شهباز زاده در آغوش سلیمی قرار گرفت.
دقیقه ٨٧ شوت از راه دور حسین ابراهیمی به آسمان رفت.
دقیقه ٨٨: شوت علیرضا رمضانی را سلیمی در اختیار گرفت.
دقیقه ٨٩: یک صحنه مشکوک درون محوطه استقلال بین خسرو و ابراهیمی افتاد که داور اعتقادی به پنالتی نداشت.
دقیقه ٩٣: شوت از راه دور ابراهیمی از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ٩٣: علی سلیمی ضربه  فوق العاده رمضانی را با واکنشی زیبا دور کرد.

حاشیه ها :
مارکار آقاجانیان و اوسیانو دلاکروز دیدار استقلال و فولاد را از نزدیک تماشا کردند و در بین دو نیمه با هادی طباطبائی از اعضای کادرفنی تیم امید صحبت کردند.

- در نیمه نخست دیدار استقلال و فولاد مجید صالح از کادر فنی استقلال بیشتر در کنار خط طولی ایستاده بازی را تماشا کرد و در نیمه دوم این مظلومی بود که هدایت تیمش را از کنار خط بر عهده گرفته و تمام نیمه دوم را ایستاده تماشا کرد.

- چیزی حدود 100 تماشاگر هوادار فولاد این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.

- در اواسط نیمه دوم و اواخر این دیدار تماشاگران استقلال طی شعارهایی به حمایت از رحمتی پرداختند و از کی‌روش خواستند تا این دروازه بان را به تیم ملی دعوت کند.

- اشتباهات پروپئیچ در اواسط نیمه دوم این دیدار باعث عصبانیت مظلومی شد و سرمربی استقلال بلافاصله خواهان حضور شهباززاده در تیمش شد.

- بعد از گلزنی جابر انصاری هواداران استقلال مشابه شعاری را که برای علیرضا اکبرپور در اواخر دهه 70 سر می دادند را خواندند و از گلزنی او به پرسپولیس ابراز خوشحالی کردند.

- در اواسط نیمه دوم این دیدار هواداران استقلال با شعارهایی از حذف پرسپولیس در جام حذفی ابراز شادمانی کردند.

- هواداران استقلال در نیمه دوم بارها و بارها علیه علی ضیا شعار دادند. آنها پیروزی استقلال را به او تسلیت گفتند و او را به دلیل پیروزی استقلال صاحب عزا خواندند. هواداران استقلال دقایقی هم علیه فردوسی پور شعار دادند و به او دلال گفتند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد