تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 تراکتورسازان فردا و در هفته پانزدهم از رقابت های لیگ برتر مهمان استقلال اهواز هستند.به گزارش "تک گل"، امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی که به دنبال کسب اولین پیروزی و شاگردان حنطه که وضعیت بدی در انتهای جدول قرار دارند، در پی رهایی از قعرنشینی هستند و روی کاغذ تراکتورسازی فردا برنده صددرصد دیدار با آبی پوشان اهواز است.

ممکن است اتفاقات فوتبالی به نوع دیگری رقم بخورد و به نفع استقلال اهواز که چیزی برای از دست دادن ندارد پیش برود.

اگر تراکتورسازی فردا با نتیجه یک بر صفر هم استقلال اهواز را شکست دهد ۲۲ امتیازی می شود و جای پرسپولیس را در رده ششم می گیرد و اگر نتیجه بازی تساوی شود در همان رتبه نهم باقی خواهند ماند‌.
احتمال آخر اینکه تراکتورسازی نتیجه را واگذار کند و از آن طرف اگر نفتی ها خوش شانس باشند و با تفاضل ۳ گل برنده دیدارشان باشند جایگاه تراکتورسازی را در رده نهم تصاحب خواهند کرد.

حال باید دید در تقابل حساس در اهواز امیر قلعه نویی که به اولین ۳ امتیاز در بازگشت مجددش به تراکتور دست پیدا می کند و یا تیم بدون سرمربی استقلال اهواز موفق به این کار می شود؟

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد